Антон Большаков, керівник київської ігрової студії AB Games, тієї самої, що придбала амуніції для ЗСУ на суму у $1 100 000, оголосив про початок виробництва дронів для армії. Більше подробиць розповів Gamedev Dou.

Антон Большаков об’єднав сили з інженером Євгеном Рвачовим, і зараз нова компанія UAV Defense Robotics шукає інженерів у команду.

У розробці БПЛА трьох типів – розвідувальний, вантажний (бойовий) та дрон-камікадзе. Виробничі потужності знаходяться у Києві. Очікується, що вартість бойового дрона складе приблизно 150 000 грн, камікадзе – близько 15 000 грн. Зараз збираються перші прототипи. Тестують їх із загонами ЗСУ біля Харкова. У першій партії планується 10-20 дронів кожного типу.

«Коли за відгуками хлопців налагодимо софт і хард — будемо розгортати виробництво більш масове. Плануємо постукати з готовим продуктом у Міноборони, створити команду збирачів, навчання військових пілотів та робити стільки, скільки зможемо», — зазначив Антон Большаков.

Заява керівника AB Games про розробку дронів пролунала через 3 дні після того, як стало відомо про загибель на фронті ведучого геймдизайнера студії Михайла Новікова.