Ілон Маск показав свої відвідини штаб-квартири Twitter в Сан-Франциско, опублікувавши відео, на якому він входить в офіс, несучи в руках раковину, і змінивши підпис свого публічного профілю на «Chief Twit» («Головний твіт»).

Він має виступити перед співробітниками в п’ятницю — у день, коли закінчується термін закриття його запланованої угоди на суму $44 мільярди по переведенню Twitter в приватну власність.

Очікується, що соціальна медіаплатформа перейде у власність Маска до 17:00 за нью-йоркським часом 28 жовтня, оскільки юристи та банкіри з обох сторін намагаються завершити оформлення документів.

Леслі Берланд, директор з маркетингу Twitter, в середу направила співробітникам службову записку, в якій говорилося, що Маск відвідає штаб-квартиру компанії на цьому тижні. Так стверджують люди, які цю записку отримали.

«На цьому тижні Ілон знаходиться в офісі в Сан-Франциско, зустрічається з людьми, ходить по коридорах і продовжує занурюватися у важливу роботу, яку ви всі виконуєте, – написала Берланд в записці. – Для всіх інших це тільки початок багатьох зустрічей і розмов з Ілоном, і ви всі почуєте це безпосередньо від нього в п’ятницю».

Акції Twitter виросли на цих останніх ознаках того, що мільярдер Маск планує виконати свою угоду і заплатити $54,20 за кожну акцію компанії.

Нещодавно агентство Bloomberg повідомило, що Маск сказав банкірам, що очікує закриття угоди до встановленого терміну. Банки очікували повідомлення від Маска про запозичення $13 мільярдів боргового фінансування, при цьому передбачалося, що кошти будуть переведені у четвер. Акції компанії виросли на 1,1% до $53,35 на закритті торгів у середу в Нью-Йорку.

Кредитори з Волл-стріт на чолі з Morgan Stanley вже готувалися в останні тижні до фінансування боргу. Але з мінливим Ілоном Маском, який лише кілька тижнів тому намагався вийти з угоди, ніколи не було нічого певного. Останні події свідчать про те, що він знаходиться на завершальній стадії закриття угоди.

Багато співробітників Twitter з острахом зустрічають перспективу володіння компанією Ілоном Маском. Потенційним інвесторам повідомили, що він планує скоротити 75% робітників, яких зараз близько 7,5 тисяч осіб, і що він розраховує подвоїти дохід протягом трьох років.

Маск також дозволить повернутися у соцмережу колишньому президенту США Дональду Трампу та іншим, які були вигнані з платформи, тому що Twitter послабить стандарти модерації контенту, за словами одного зі співрозмовників.

Повідомлялося також, що Ілон Маск хоче перетворити Твіттер на супердодаток.