Складані Ñмартфони, поміж іншим, мають один Ñпецифічний критерій порівнÑÐ½Ð½Ñ â€” міÑце Ð·Ð³Ð¸Ð½Ð°Ð½Ð½Ñ Ð´Ð¸ÑплеÑ. Річ у тому, що диÑплеї цих Ñмартфонів зараз не дозволÑÑŽÑ‚ÑŒ зробити згин зовÑім непомітним. Цю лінію видно під різними кутами поглÑду та вона відчуваєтьÑÑ Ð¿Ñ€Ð¸ викориÑтанні. І це один із найбільших моментів, над Ñким працюють розробники таких Ñмартфонів.

Минулого міÑÑÑ†Ñ Ð² інтернеті з’ÑвилиÑÑ Ñ€ÐµÐ½Ð´ÐµÑ€Ð¸ оновлених моделей Samsung Galaxy Fold4 та Flip4. По ним можна було зробити ÑкіÑÑŒ виÑновки, але це вÑе одно ніÑк не порівнÑти з реальними фото. Рна такі довго чекати не довелоÑÑ.

ЕнтузіаÑÑ‚ TechTalkTV виклав у Твіттер декілька знімків Samsung Galaxy Flip4. Пізніше твіт було видалено через копірайт. Ðле фотографії вÑе одно залишилиÑÑ Ð² інтернеті.

Samsung Galaxy Flip4 показався на живих фото. Лінія згинання дисплея вже не так помітна, як на минулих моделях

Ðайцікавіша Ñвітлина показала розкритий внутрішній диÑплей, на Ñкому вже значно менше помітна горизонтальна Ð»Ñ–Ð½Ñ–Ñ Ð·Ð³Ð¸Ð½Ñƒ по центру. Важко Ñказати, Ñких змін зазнав механізм, бо зовні вÑе майже таке, Ñк у попереднього Ñмартфона, але будемо ÑподіватиÑÑ, що Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð½Ðµ розчарує. ЗвіÑно, важко Ñказати, що Flip3 був невдалим, ні. Ðле рівніша Ð¿Ð¾Ð²ÐµÑ€Ñ…Ð½Ñ Ð²Ð½ÑƒÑ‚Ñ€Ñ–ÑˆÐ½ÑŒÐ¾Ð³Ð¾ диÑÐ¿Ð»ÐµÑ Ð·Ñ€Ð¾Ð±Ð¸Ð»Ð° б доÑвід викориÑÑ‚Ð°Ð½Ð½Ñ Ð·Ð½Ð°Ñ‡Ð½Ð¾ приємнішим.

У вÑьому іншому рендери не підводили, дизайн дійÑно повторюєтьÑÑ. Ðаведений на фото приклад оновленої моделі демонÑтрує Ð¿Ð¾Ñ”Ð´Ð½Ð°Ð½Ð½Ñ Ð³Ð»Ñнцю та матової поверхні, таке Ñаме Ñ€Ð¾Ð·Ñ‚Ð°ÑˆÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ ÐºÐ°Ð¼ÐµÑ€ та елементів керуваннÑ.

Якщо річні плани компанії не змінилиÑÑ, то чекати на Samsung Galaxy Flip4 доведетьÑÑ Ð´Ð¾ ÑерпнÑ.