В кінці минулого року ми розповідали про YouTube-канал AI Addict, який з перемінним успіхом тестує можливості бета-версії автопілоту Tesla в центрі міста Сан-Хосе на Model 3. Адже бета FSD (Full Self Driving) іноді поводить себе не найкращим чином, погано розрізняючи трамвайні шляхи, полоси громадського транспорту та велодоріжки. У своєму останньому відео AI Addict взагалі потрапив на електромобілі в невелике ДТП.

Повертаючи на дорозі праворуч Tesla Model 3 з автопілотом не «побачила» пластикові стовпчики, які відокремлюють велодоріжку, та в’їхала в один із них. Водій тримав руки на кермі автомобіля, проте не встиг зреагувати. На щастя, обійшлося без серйозних пошкоджень, Model 3 отримала лише декілька подряпин бампера.

Компанія Tesla постійно працює над вдосконаленням автопілота, проте останнім часом приймає деякі контроверсійні рішення. Зокрема, вона додала в нього три рівні агресивності, один з яких не зупинявся на знак «Стоп». Й після звернення Національного управління безпеки дорожнього руху США, компанії довелося відкликати це оновлення.