Українська правда

Огляд ігрової системи EVOLVE Powered By MSI 5H+: безпрограшна комбінація

Огляд ігрової системи EVOLVE Powered By MSI 5H+: безпрограшна комбінація
EVOLVE-Powered-By-MSI-5H+_intro
0

В матеріалах рубрики “ПК місяця” ми намагаємось запропонувати раціональні конфігурації ігрових систем на основі найбільш актуальних та доступних у продажу компонентів. Фактично це аналіз поточного стану ринку комплектуючих для ПК. За першої ж можливості теоретичні міркування намагаємось підкріпити практичними дослідами. Одразу охопити всі категорії та платформи у поточних умовах – завдання із зірочкою, а от поступове знайомство з потенціалом ПК різних цінових категорій наближує до мети. Цього разу в нас з’явилась нагода перевірити можливості системи EVOLVE Powered By MSI 5H+ від TELEMART.UA у конфігурації, що дуже близька до такої для “Оптимального ігрового ПК”. На що здатна така платформа? Скільки fps у різних режимах? Що там з енергоспоживанням? Ці та інші практичні питання розглянемо у поточному огляді системи.

Перш за все відзначимо, що мова йде про серійну модель, а не платформу зібрану під замовлення. Звичайно останній варіант також можливий, але це вже буде зовсім інша історія.

Як не важко здогадатись із дещо дивакуватої назви “EVOLVE Powered By MSI 5H+” (EVOP-G5HR750FN407S-D532S1TBKSH), вочевидь система створювалась у партнерстві з MSI, а відтак і значна частина компонентів виготовлена саме цим виробником. Давайте спершу розглянемо, які саме комплектуючі використовувались для збірки ПК. Загалом опис конфігурації на сайті виробника досить докладний і дає змогу перед придбанням уточнити, які саме компоненти встановлені у системі.

Хоча виробники десктопних систем зазвичай вже відійшли від практики максимального обмеженого опису конфігурацій накшталт мемного “два ядра, два гіга”, детальна інформація не завжди відразу доступна потенційному покупцю ПК. Тож відкриті відомості, що не потребують додаткового уточнення, у цьому випадку – плюс.

Конфігурація

EVOLVE Powered By MSI 5H+(EVOP-G5HR750FN407S-D532S1TBKSH)
ПроцесорAMD Ryzen 5 7500F (6/12; 3,7/5,0 ГГц; 32 МБ L3)
КулерDeepCool AG400 ARGB
Материнська платаMSI B650M GAMING PLUS WIFI (AMD B650, AM5)
Оперативна пам'ять32 ГБ Kingston FURY Beast DDR5-6000 (KF560C40BBK2-32, 2×16 ГБ)
ВідеокартаMSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC
НакопичувачKingston NV2 1 ТБ (SNV2S/1000G)
Блок живленняMSI MAG A750GL PCIE5 (750 Вт; 80 PLUS Gold)
КорпусMSI MAG FORGE M100R (mATX)
Ціна64 299 грн

Процесор AMD Ryzen 5 7500F. Без перебільшення “хіт” останнього часу. Базова 6-ядерна модель сімейства Vermeer вже кілька місяців поспіль очолює рейтинги популярності CPU у відповідних розділах прайс-агрегаторів та великих торгових онлайн-майданчиків. Тут немає якихось особливих секретів успіху.

Це просто процесор з дуже хорошим співвідношенням ціна/продуктивність, до того ж це найдоступніша модель для платформи Socket AM5, а відтак і попит саме на цей чип відповідний. В плані ціни з ним вже може конкурувати Ryzen 5 8400F, але він значно поступається Ryzen 5 7500F саме у контексті ігрових спроможностей.

Загалом чип досить органічно вписується у конфігурацію ігрової платформи середнього класу. Продуктивності Ryzen 5 7500F достатньо для того, щоб розкрити потенціал відеокарт категорії middle-top, при цьому 6-ядерний чип з частотною формулою 3,7/5,0 ГГц та базовим TDP у 65 Вт не потребує надкоштовної системи охолодження, що є аргументом на його користь під час вибору центрального процесора для системи “не на всі гроші”. Тож у цьому випадку вибір розробників платформи збігається з нашим баченням того, яким саме CPU має оснащуватись оптимальний ігровий ПК.

Кулер DeepCool AG400 ARGB. Для охолодження процесора Ryzen 5 7500F використовується кулер DeepCool AG400 ARGB. Це відносно недорога башта з касетою алюмінієвих пластин, чотирма тепловими трубками та 120-міліметровим вентилятором (500–2000 об/хв) на гідродинамічному підшипнику.

Вочевидь такий охолоджувач вагою 614 г буде значно ефективнішим за штатний процесорний кулер AMD Wraith Stealth, до того ж він відчутно тихіший у роботі, а наявність ARGB-підсвічування дозволить додати світлового настрою внутрішньому оздобленню системи. Виробник запевняє у змозі DeepCool AG400 ARGB впоратись з чипами, що мають TDP до 220 Вт. Як виявиться на практиці – побачимо під час тестування системи.

Материнська плата MSI B650M GAMING PLUS WIFI. Як платформа для ПК використовується материнська плата MSI B650M GAMING PLUS WIFI. Модель формату m-ATX не дуже дорога, але водночас і не сама доступна на чипсеті AMD B650. Пристрої саме такої категорії ми зазвичай рекомендуємо для ігрових ПК середнього класу. Система VRM плати має 13-фазну схему та хороше охолодження силових елементів. Для підключення додаткового живлення процесора передбачено два 8-контактних роз’єми.

MSI B650M GAMING PLUS WIFI пропонує два порти для накопичувачів M,2 PCI-E 4.0, причому для обох передбачені додаткові радіаторні блоки. Плата підтримує модулі на 64 ГБ, дозволяючи збільшити загальну місткість до 256 ГБ. За наявності двох однорангових модулів заявлена підтримка режимів до DDR5-7200+, в інших випадках – раціональніший для платформи режим DDR5-6000.

Для підключення карт розширення передбачено три слоти – основний PCI-E x16 4.0 та пара PCI-E x1. При цьому слід враховувати, що при використанні відеокарти із трьохслотовим кулером доступним залишиться лише один PCI-E x1. Такі вже нюанси компонування моделей формату m-ATX.

З особливостей моделі також виокремимо наявність модуля для роботи з бездротовими мережами, що підтримує Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3. Також плата має досить пристойне оснащення інтерфейсної панелі, щедро насичене USB-портами, а “вишенькою на торті” є підтримка технології “Flash BIOS” для автономного оновлення прошивки з USB-накопичувача. До речі, в останній версії мікрокода на сайті виробника впроваджена AGESA ComboPI 1.2.0.0, а це значить, що BIOS вже гарантовано підтримує майбутні Ryzen 9000.

Оперативна пам’ять 32 ГБ (2×16ГБ) DDR5-6000, Kingston FURY Beast. Системний блок оснащений 32 ГБ оперативної пам’яті – раціональна місткість для систем такого класу. У цьому випадку використовується двоканальний комплект 2×16 ГБ Kingston FURY Beast DDR5-6000 (KF560C40BBK2-32). Для платформи Socket AM5 це оптимальний режим.

Модулі оснащені досить компактними радіаторними блоками, хоча у поточній конфігурації це не має принципового значення. Формула таймінгів для режиму DDR5-6000 має вигляд 40-40-40-80 при напрузі живлення 1,35 В.

Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC. Головним елементом, що здебільшого визначає можливості ігрової системи є відеокарта. У базовому варіанті для оптимальних конфігурацій ми орієнтуємось на GeForce RTX 4070 12 ГБ. Але у випадку з EVOLVE Powered By MSI 5H+ система оснащена оновленою та більш потужною версією GeForce RTX 4070 SUPER 12 ГБ. Безпосередньо модель що використовується – MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC.

Компактна модифікація з двохвентиляторною системою охолодження та штатним заводським розгоном GPU. В нас вже була змога детальніше ознайомитись з можливостями цієї моделі, тож за подробицями спрямовуємо до відповідного огляду відеокарти.

Нагадаємо, що у порівнянні з класичними версіями GeForce RTX 4070, SUPER-модифікація отримала GPU зі збільшеною кількістю обчислювачів (7168 vs. 5888) та супутніх функціональних блоків. Конфігурація підсистеми пам’яті залишилась незмінною – загальна місткість 12 ГБ, шина 192 біти. Фактичний приріст продуктивности зазвичай складає 10–15%, що навіть більше, ніж можна було очікувати. Враховуючи різницю у вартості з базовими RTX 4070, можна казати, що GeForce RTX 4070 SUPER мають як мінімум не гірше співвідношення ціна/продуктивність. Тому ніяких заперечень використання оновлених GeForce RTX 4070 SUPER у складі оптимальних ігрових конфігурацій бути не може. Дещо дорожче, але й настільки ж швидше, а додаткові fps ще ніколи не були зайвими.

Накопичувач Kingston NV2 1 ТБ (SNV2S/1000G). ПК оснащений накопичувачем на 1 ТБ. Загалом це мінімально достатня місткість для ігрової платформи. Штатно у системі встановлений SSD серії Kingston NV2. Це базові недорогі моделі M.2 PCI-E 4.0 NVMe без додаткового кешування.

Накопичувач пропонує максимальні трансфери на рівні 3500 МБ/c для читання та до 2100 МБ/c – для запису даних. Показники помірні, втім саме для ігрової платформи продуктивність SSD не є настільки принциповою, тут значно важливіша загальна місткість.

Блок живлення MSI MAG A750GL PCIE5. Система споряджена сучасним блоком живлення MSI MAG A750GL PCIE5 потужністю 750 Вт, що сумісний зі стандартом ATX 3.0. Готовий до роботи з PCI-E 5.0 та початково не потребує додаткового перехідника для 12VHPWR. З точки зору ефективності блок відповідає сертифікації 80 PLUS Gold з ККД до 90%.

MSI MAG A750GL PCIE5 досить компактний та має повністю модульний конструктив під’єднання силових кабелів. Для охолодження використовується 120-міліметровий вентилятор з гідродинамічним підшипником. З цікавих опцій – двоколірна конструкція 16-контактного конектора PCI-E. Штекери зроблені яскраво жовтими. Якщо під час збирання системи й підключення відповідного роз’єму візуально видно жовту частину, це означає, що штекер вставлений не до фінального положення.

Корпус MSI MAG FORGE M100R. ПК зібраний у досить компактному (388×200×423 мм) корпусі формату m-ATX – MSI MAG FORGE M100R. Недорога, але досить охайна модель з окремим зонуванням для блоку живлення, прозорою бічною панеллю із загартованого скла та чотирма 120-міліметровими вентиляторами з ARGB-підсвічуванням вже у базовій комплектації.

Загальний дизайн досить стриманий. Скрізь металеву сітку на фронтальній стінці добре видно три вентилятори, що працюють на нагнітання повітря. Органи керування винесені на верхню панель.

Окрім встановлених вентиляторів у корпусі також початково передбачений додатковий контролер для синхронізації їх підсвічування, а також окрема кнопка на панелі для вибору режиму ілюмінації.

Збірка

У 2024 році вже досить важко когось здивувати охайною збіркою ПК. Виробники систем такого класу звичайно намагаються максимально акуратно виконати цю роботу, використовуючи наявну систему менеджменту силових та інтерфейсних кабелів, навівши лад всередині системного блоку.

Звичайно у цьому випадку ступінь охайності важко порівнювати з тим, що можуть запропонувати системи з материнськими платами Back-connect як то у випадку з MSI Project Zero. За бажання силові кабелі та купку сигнальних провідників у нижньої грані плати все ж можна розгледіти. Втім, будемо відвертими, за відсутності панорамного огляду на внутрішнє оздоблення, це вже не настільки принципово, якщо ви не максимально вимогливий техноестет.

Відзначимо, що корпус MSI MAG FORGE M100R досить компактний навіть за мірками моделей формату m-ATX. Тому попри те, що платформа оснащена невеликим за габаритами процесорним кулером та напевно однією з найменших GeForce RTX 4070 SUPER (довжина MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC лише 242 мм!), система не виглядає напівпорожньою. Все органічно тримається купи. Хіба що загальну візуальну картину доповнили б ще пара додаткових вентиляторів на верхній стінці.

Звернемо увагу на додаткові подовжувальні перехідники для основних силових кабелів. Довжини наявних у БЖ в цілому достатньо для під’єднання до відповідних конекторів на платі, але додаткові мають симпатичне тканинне обплетення, до того ж додаткова довжина провідника дозволяє раціональніше скомпонувати проводку.

Знявши праву бічну панель, отримуємо доступ до системи менеджменту всіх системних кабелів. Провідники згуртовані досить акуратно та надійно зафіксовані пластиковими стяжками. З цього ракурсу стає зрозумілішою ідея використати додаткові силові перехідники. Компактний блок живлення залишає чимало вільного простору щоб приховати нагромадження провідників.

У центральній частині добре видно невелику плату контролера, що дозволяє синхронізувати підсвітки підключених пристроїв. На PCB передбачено шість 3-контактних роз’ємів ARGB, чотири з яких зайняті штатними корпусними вентиляторами.

Тильна сторона ПК досить типова, без якихось технологічних родзинок. Звертаємо увагу на те, що вільними залишаються два відсіки для додаткових плат розширення. Враховуючи двохслотове компонування відеокарти MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC, на платі залишається можливість використати обидва слоти PCI-E x1.

Інтерфейсна панель дозволяє використовувати до восьми USB-пристроїв без додаткових розгалужувачів. Один з портів стандарту USB Type-C має пропускну здатність до 10 Гб/c. Материнська плата зі штатним модулем Wi-Fi дає змогу відразу доєднатись до бездротової мережі, якщо Ethernet-підключення початково не планувалось.

Повертаючись до органів керування та складу зовнішніх портів корпуса, відзначимо, що суб’єктивно на панелі не вистачає порту USB Type-C. Особливо враховуючи, що модель кейса досить сучасна, втім треба робити  певну знижку на цінову категорію. Водночас наявність додаткової кнопки для зміни режиму підсвічування загалом визначає пріоритети розробників.

Після увімкнення ПК, отримуємо систему з досить інтенсивним підсвічуванням внутрішнього простору. Чотири 120-міліметрових корпусних вентилятора, а також вентилятор процесорного кулера з ARGB-ілюмінацією задають загальний фон. Додаткову підсвітку звичайно добре видно крізь скляну бічну панель, а також металеву сітку фронтальної стінки.

Увагу також на себе звертає великий підсвічений логотип “EVOLVE” на стінці відсіку для блока живлення. Вочевидь це партнерська кастомізація спеціально для лінійки десктопів EVOLVE Powered by MSI, потому як у базовому варіанту корпусу MSI MAG FORGE M100R такий елемент не передбачений.

За кількістю вентиляторів з інтенсивною підсвіткою може скластись уява, що системний блок досить шумний під час роботи. Однак таке враження оманливе, враховуючи тихохідні вентилятори корпуса/кулера, а також гібридний режим роботи охолоджувача відеокарти. Втім до подібних нюансів функціонування системи ми ще повернемось.

В роботі

Попри те, що ми маємо справу з ігровою системою, перед перевіркою EVOLVE Powered By MSI 5H+ на “профпридатність”, проведемо кілька загальносистемних випробувань що дозволять отримати більш комплексну оцінку можливостей ПК.

Процесор. Шестиядерний чип Ryzen 5 7500F пропонує досить прогнозований рівень продуктивності. Під час багатопотокового навантаження у тесті з рендерингом Cinebench R23 чип прискорювався до ~4950 МГц.

При цьому рівень енергоспоживання процесора складав близько 90 Вт. У таких умовах ефективності кулера DeepCool AG400 ARGB вистачало, щоб утримувати температуру CPU на рівні 70–75С.

Відразу зазначимо, що силова підсистема материнської плати без проблем справлялася з таким навантаженням. За даними моніторингу, температура елементів VRM підвищувалась лише до 45С, а мікросхема чипсета нагрівалась до 43С.

Якщо ж говорити про умови з високим, але не максимальним навантаженням на процесор, наприклад – гра Cyberpunk 2077, то тут CPU вже прискорювався до 5050 МГц, нагрівався лише до 60С та споживав до 65 Вт енергії.

Відеокарта. Можливості GeForce RTX 4070 SUPER ми вже досить детально досліджували, причому використовуючи для цього саме MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC.

Тож тут також загалом без якихось сюрпризів. Втім суттєвою відмінністю поточного тестування стало те, що воно проводилось в найважчих температурних умовах – під час літньої спеки із 28–29С у приміщенні.

Втім це не завадило GPU прискорюватись до 2820 МГц, хоча графічний процесор при цьому під навантаженням прогрівався до 79С, а швидкість обертів вентиляторів підвищувалась до 2500 об/хв. Як ми зазначали ще під час огляду відеокарти, суб’єктивно рівень шуму виявляється нижчим, ніж того можна було очікувати, споглядаючи на абсолютні показники. Тут лише можна повторити цю тезу, що не втратила актуальності.

Оперативна пам’ять. Ми також в експрес-режимі оцінили ефективність роботи підсистеми пам’яті, використовуючи для цих цілей вбудований тест AIDA64.

Зафіксована пропускна здатність читання/копіювання складає близько 60 ГБ/c, тоді як трансфери на операціях запису сягають майже 80 ГБ/c. Це відома особливість чипів Ryzen з одним обчислювальним кристалом CCD, що, втім майже не позначається на практичних результатах в реальних завданнях.

Накопичувач. Поверхневе тестування можливостей накопичувача підтверджує тезу про приналежність Kingson NV2 до рішень початкового рівня у класі моделей M.2 PCI-E 4.0. Втім накопичувач може видати досить пристойні трансфери, що навіть дещо перевищують заявлені показники.

Загалом тут можна лише ще раз наголосити на тому, що висока продуктивність не є принципово важливою для SSD у складі ігрової системи. Під час інсталювання чи запуску проєктів накопичувач не є обмежувачем, що впливає на швидкість цих процесів. А от що треба окремо відзначити, то це скромний нагрів Kingson NV2 під навантаженням – після проходження тестових етапів температура підвищувалась лише до 44–46С. Тут допоміжним є додатковий радіаторний блок, а також частковий обдув корпусними вентиляторами.

Що ж загалом стосується роботи системи охолодження EVOLVE Powered By MSI 5H+, то тут ПК залишає приємне враження – навіть під навантаженням рівень шуму досить помірний.

У випадку за замовчуванням у режимі спокою системні вентилятори обертаються зі швидкістю близько 800 об/хв. Вентилятор на процесорному кулері – 1000 об/хв. Відеокарта у цьому випадку взагалі працює безшумно через зупинку “пропелерів”.

Під час затяжної ігрової сесії системні вентилятори збільшували оберти лише до 870 об/хв. Процесорний кулер – до 1560 об/хв. Вентилятори відеокарти розкручувались до ~2500 об/хв. Як бачимо, в таких умовах температура CPU залишалась на дуже комфортних 63С, силові елементи материнської плати також прогрівались дуже помірно – до 50С. Чипсет – 54С. Звернемо увагу на те, що швидкісні модулі оперативної пам’яті DDR5-6000 також не дарма мають додаткові радіаторні блоки. Температура планок підвищувалась до 45–47С, тоді як у спокої це були значення 35–38С.

За бажання/необхідності можна самостійно коригувати роботу системи охолодження EVOLVE Powered By MSI 5H+. Але навіть у режимі за замовчуванням у спеку система СО справляється із завданням при досить помірному загальному рівні шуму.

Продуктивність в іграх

Попри цікавість до загальних системних можливостей ПК, найбільший інтерес лежить у площині ігрової потужності. Тож встановлюємо максимальні налаштування якості картинки, за виключенням трасування променів, та робимо відповідні заміри у режимі Full HD.

Результати звісно потішили. Зв’язка Ryzen 5 7500F та GeForce RTX 4070 SUPER 12 ГБ у таких умовах працює майже бездоганно. Маємо 130–180 кадрів/c у більшости досить важких проєктів, хіба що за виключенням Starfield, що на “максималках” надзвичайно вибаглива. Отримані показники дають дуже високий ступінь ігрового комфорту, що буде відчуватись на екранах зі збільшеною частотою оновлення.

Змінюємо режим на 1440p та повторюємо експеримент. У більшості випадків маємо 100+ fps, за виключенням вже згадуваної Starfield, а також Cyberpunk 2077 та RDR II, де у середньому система забезпечує 70–90 кадрів/c. Дуже пристойні показники, тож напевно оптимальні конфігурації досить добре підходять для ігор з роздільністю 2560×1440, при цьому потужності ПК зазвичай вистачає для максимальних налаштувань навіть без підключення технології динамічного масштабування.

Як на рахунок ? Ну, не все вже й так погано. У половині тестових проєктів навіть з максимальними налаштуваннями якості система витягує 60–80 fps. Ще у частині отримуємо середні 48–60 fps. Лише у Cyberpunk 2077, що відчутно “просаджується” при переході у 4К, маємо 37 кадрів/c. Загалом GeForce RTX 4070 SUPER не позиціонується як рішення для ігор у 4К. Тут скоріше раціональний старт вже з потужнішої GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 ГБ яка до того ж має більшу місткість пам’яті.

Але за бажання отримати комфортну продуктивність у 4К на GeForce RTX 4070 SUPER 12 ГБ також можна, якщо поекспериментувати з налаштуваннями та відмовитись від ultra-режиму якості. При збільшеній роздільності текстур зазвичай перехід на “високі” майже не відчувається візуально, але суттєво впливає на кількість fps. І це ми ще не враховуємо підтримку DLSS та особливо варіацію DLSS 3 з генерацією кадрів, що підвищують fps та знижують вимоги до місткості пам’яті відеокарти.

Енергоспоживання

Окремим етапом дослідження стала оцінка енергоефективності системи, що останнім часом максимально актуальна.

У режимі спокою система споживала загалом близько 70 Вт енергії. Під час максимального навантаження процесора за допомогою багатопотокового тесту Cinebench R23 платформа потребувала 154 Вт. Але звичайно найбільших показників слід очікувати саме в іграх, коли активно залучена відеокарта.

Як бачимо, у такому випадку енергоспоживання системи коливалось від 245 до 350 Вт, залежно від запущеного проєкту. Дуже притомні значення з урахуванням ігрової продуктивності. Ці показники можна брати до уваги, розраховуючи потенційний час автономної “роботи” від зарядної станції наявної ємності.

Вочевидь блок живлення на 750 Вт у цьому випадку пропонує неабиякий запас потужності, який може бути задіяний під час наступних апгрейдів на ще потужніші компоненти. І цього не будемо виключати, враховуючи, що за останніми повідомленнями AMD збирається підтримувати платформу Socket AM5 принаймні до 2027 року.

З іншого боку, під час навантаження на рівні половини від максимального значення блок забезпечує максимальний коефіцієнт корисної дії (для 80 PLUS Gold – до 90%), тож БЖ на 750 Вт тут також на своєму місці.

Ціна

У розглянутій конфігурації системний блок EVOLVE Powered By MSI 5H+ (EVOP-G5HR750FN407S-D532S1TBKSH) на момент підготовки матеріалу пропонується за ціною 64 299 грн. (~$1560). Система має 3-річну гарантію виробника та постачається з неактивованою тестовою версією Windows 11 Home.

З тимчасових особливостей – платформа відповідає умовам акції NVIDIA стосовно придбання ПК з відеокартами GeForce RTX 4070+. Нові власники мають змогу у якості бонуса отримати код для гри Black Myth: Wukong, яка буде презентована 20 серпня та вже пропонується за передзамовленням у Steam (1699 грн).

На сайті telemart.ua також доступні інші конфігурації систем на базі компонентів MSI, що об'єднані в серію Powered By MSI.

Оцінка межі
8.5
/ 10
Що сподобалось
  • Збалансована конфігурація
  • компактні габарити корпусу
  • додаткове ARGB-підсвічування
  • акуратне оформлення внутрішнього простору
  • ефективне загальне охолодження системи
  • помірний рівень шуму під навантаженням, та низький у режимі спокою
  • додаткове охолодження для SSD
  • наявність контролера WI-Fi на материнській платі
Що не сподобалось
  • Відсутність USB Type-C на стінці корпусу
  • товщина металевих елементів шасі

EVOLVE Powered By MSI 5H+ – компактний ігровий ПК з хорошим балансом характеристик, стриманим але точно не нудним дизайном та помірним рівнем шуму навіть під високим навантаженням у час літньої спеки. Комбінація процесора Ryzen 5 7500F та відеокарти GeForce RTX 4070 SUPER – безпрограшний варіант для оптимальної ігрової конфігурації, що дозволяє отримати дуже комфортну продуктивність у режимах 1080p/1440p та цілком пристойні показники у 4К, де можливо доведеться трішки поекспериментувати з налаштуваннями. Корпус з ARGB-підсвічуванням штатних вентиляторів та прозорою бічною панеллю дозволяє створювати відповідний робочий настрій під час ігрових сесій. А сучасний енергоефективний БЖ з високим ККД – не витрачати зайвого в умовах енергетичних обмежень.

Поділитися:
Посилання скопійовано
Реклама:
Реклама: