Як з’ясував «дослідник відеоігор» Kurakasis, нова частина легендарної серії ранніх рольових ігор Might and Magic може отримати назву Might and Magic: Fates.

Таке твердження спирається на той факт, що Ubisoft зареєструвала нещодавно два сайти mightandmagicfates.com та might-and-magic-fates.com.

Минулого року студія Ubisoft Shanghai шукала спеціалістів для створення гри під брендом Might & Magic з досвідом роботи з іграми з відкритим світом, створенням квестів, NPC тощо.

На думку Kurakasis, Ubisof може працювати над декількома іграми – AAA Open World RPG та AAA мобільною грою з відкритим світом у дусі Genshin Impact.

Нагадаємо, остання повноцінна рольова гра у франшизі Might & Magic, Might & Magic X: Legacy, вийшла у 2014 р. і отримала змішані відгуки гравців та ЗМІ. Загалом-то серія Might and Magic стартувала у 1986 році саме з RPG, покрокові стратегії серії Heroes of Might and Magic, перша з яких вийшла у 1995 р. – це спінофи до рольових ігор.

Крім того, до спінофів до Might & Magic відносяться Crusaders of Might and Magic, Warriors of Might and Magic, Shifters of Might and Magic, Legends of Might and Magic, Might and Magic: Heroes Kingdoms, а також Dark Messiah of Might and Magic від Arkane Studios та Might & Magic: Clash of Heroes від Capybara Games.

А ви хотіли б побачити нову Might and Magic у дусі Far Cry / Avatar: Frontiers of Pandora?