OpenAI призупинила реєстрацію нових підписок на ChatGPT Plus. Про це повідомив гендиректор компанії Сем Альтман, пише Search Engine Journal.

Таке рішення ухвалено через великий попит на сервіс після того, як на конференції DevDay було представлено, зокрема GPT-4 Turbo і кастомні версії GPT.

Тепер компанія робить паузу на нові підписки, щоб забезпечити високий користувацький досвід існуючим підписникам. Втім, зацікавлені користувачі можуть підписатися на сповіщення, коли підписка на ChatGPT Plus знову стане доступною.

«Ми на деякий час призупиняємо реєстрацію нових користувачів ChatGPT Plus. Сплеск використання після devday перевищив наші можливості…», – написав Сем Альтман на платформі X.

До слова, під час конференції DevDay Сем Альтман заявив, що ChatGPT має 100 млн користувачів на тиждень. Це оголошення примітне тому, що це – офіційні дані OpenAI, а не оцінки сторонньої компанії. Можливо, це є спробою спростувати нещодавні повідомлення в медіа, буцімто популярність ChatGPT починає знижуватися.