Adult Swim зберігав мовчання щодо майбутнього мультсеріалу «Рік та Морті» після того, як через скандал на початку цього року пішов співавтор та зірка шоу Джастін Ройланд.

Шанувальники переживали, що його відхід спричинить згасання серіалу, адже Ройланд озвучував обох головних персонажів. Поки що Adult Swim не оголосив імена нових акторів озвучення, проте останній трейлер 7-го сезону «Ріка та Морті» свідчить про те, що вони змогли успішно передати суть персонажів.

Голоси Ріка та Морті залишаються майже ідентичними, попри звільнення Джастіна Ройланда. Adult Swim розкриє подробиці зміни акторського складу під час прем’єри сезону, яка відбудеться 15 жовтня.

Нагадаємо, що популярний американський сценарист, продюсер, мультиплікатор та комік Джастін Ройланд, який разом з Деном Гармоном створив мультсеріал для дорослих «Рік та Морті», був звільнений з телеканалу Adult Swim. Причиною стали два кримінальні звинувачення, висунуті Ройланду за побиття в сім’ї та незаконне позбавлення волі шляхом погрози, насильства, шахрайства або обману.