Офіційний спортивний симулятор NBA від 2K, NBA 2K24, отримав вкрай негативні відгуки гравців і став однією з найгірших ігор Steam. Гра змагається за перше з кінця місця з Overwatch 2.

NBA 2K24 сварять за погану оптимізацію на ПК, застарілу графіку, завищенні системні вимоги, невелику кількість змін відносно попередньо версії, непрацюючі сервери тощо. Нараз ПК-версія NBA 2K24 має Steam-рейтинг 9% при 3 847 відгуках. У Overwatch 2 теж 9%, але з 184 269 відгуків. З іншого боку, як стало відомо, більшість негативних відгуків на Overwatch 2 були написані китайськими гравцями, які незадоволені зупинкою роботи ігор Blizzard у КНР.

Раніше ігри серії NBA 2K вважалися флагманами лінійки 2K і саме через них EA навіть не намагалася випускати власні баскетбольні ігри NBA Live, закривши серію у 2019 році. Можливо тепер в EA є шанс повернутися.

Цікаво, що серед найгірших ігор Steam є ще одна гра від Activision Blizzard – Call of Duty: Modern Warfare II, яка займає 4 знизу місце і має Steam-рейтинг 13% при 2 192 відгуках.