Netflix запроваджує в мобільних додатках нову функцію під назвою Мій Netflix (My Netflix). Її мета – полегшити пошук того, що користувач хоче подивитися, пише The Verge.

У цій вкладці користувачі зможуть знайти завантажені та переглянуті фільми. Також тут буде контент, збережений в Моєму Списку (My List), а ще – фільми, яким користувачі поставили лайк.

«Майте на увазі, що чим більше ви взаємодієте з Netflix і розповідаєте про те, що вам подобається, наприклад, зберігаєте більше екшн-трилерів, таких як «Евакуація 2», у Моєму Списку або ставите лайк кожному сезону «Бріджертонів», тим більше ви побачите на вкладці Мій Netflix», – пояснили в стримінговому сервісі.

Нова функція вже почала розгортатися на iOS, а на Android вона буде доступна на початку серпня.

Netflix запускає нову функцію в мобільних додатках, спершу – на iOS, а в серпні – на Android

Раніше повідомлялося, що після скасування плану підписки Basic в Канаді, Netflix прибрав його також у США та Великій Британії. Тарифний план дозволяв користувачам дивитися Netflix на одному екрані в якості 720p. Користувачі, які вже підписалися на цей план, зможуть продовжувати користуватися ним, а от нові підписники не зможуть його придбати.