Видавець Annapurna Interactive, ігровий видавничий підрозділ відомої своїми артхаузними фільмами кінокомпанії Annapurna Pictures, анонсував розробку гри Blade Runner 2033: Labyrinth.

Події нової гри відбуваються між подіями оригінального фільму Blade Runner 1982 р. та сиквелу Blade Runner 2049. Розробники стверджують, що це перша гра у відомому кіберпанківському всесвіті з 1997 р., коли вийшла класична point-and-click адвенюра Blade Runner від Westwood Studios, але це неправда, була ще VR-гра Blade Runner: Revelations (2018) від Seismic Games.

Blade Runner 2033: Labyrinth розробляє сама Annapurna Interactive, яка протягом останніх 7 років виступала лише як видавець. Саме Annapurna Interactive видала таки відомі й обласкані пресою ігри, як What Remains of Edith Finch, Flower, Gorogoa, Florence, Gone Home, Outer Wilds, Journey, Kentucky Route Zero та Stray.

Будь-яких деталей про жанр чи геймплей Blade Runner 2033: Labyrinth поки що нема, але трейлер виглядає дуже стильно і демонструє купу відсилок до оригінального фільму. У гри вже є сторінка у Steam, тож пропонуємо додати її до Списку бажаного, щоб не пропустити додаткову інформацію по цьому цікавому проєкту.