«Нова пошта» в чотири рази зменшила мінімальну вартість доставки посилок з України в США. Про це повідомляє пресслужба поштового оператора.

Компанія запровадила градацію тарифів для посилок з вагою, де є крок у 100 г. Тепер її клієнти сплачуватимуть не в межах вагових категорій до 2 кг, до 10 кг та до 30 кг, як було раніше, а різну ціну – за 0,1 кг, 0,4 кг, 1,5 кг тощо.

Доставка документів до 100 грн тепер коштує 350 грн замість 1300 грн, посилка 0,5 кг – 650 грн замість 1400 грн, а відправлення на 15 кг – 4600 грн замість 6800 грн. Така тарифікація буде єдиною як для приватних, так і для бізнес-клієнтів.

«Ми хочемо допомогти українському бізнесу успішно експортувати свої товари по всьому світу, тому домовилися із партнерами про суттєву зміну тарифів до США для наших клієнтів, 70% яких роблять відправки вагою менше ніж 2 кг. Ринок США має чудові перспективи для розвитку. До того ж безмитний поріг для ввезення товарів тут становить $800, тобто все, що нижче цієї вартості, доставляється без додаткових митних платежів для отримувача», – зазначив CEO «Нової пошти Глобал» Юрій Беневитський.

У компанії додали, що найчастіше українці продають свої товари у США через онлайн-платформи – Amazon, eBay, etsy. Найпопулярнішими українськими товарами серед американських споживачів є національний одяг та вироби з українською символікою, декор для дому, хендмейд та крафтові товари – сувеніри, прикраси, аксесуари.

Термін доставки у США складає від 10 днів. Відправити посилку можна з будь-якого відділення «Нової пошти». Для цього можна самостійно створити міжнародну накладку через мобільний додаток та бізнес-кабінет або оператор оформить у відділенні.

Деталі про тарифи та можливості доставки у США – за посиланням: https://usa-export.nova.global.

Раніше повідомлялося, що «Нова пошта» / Nova Post вийшла на ринок Румунії, відкривши відділення у Бухаресті.