«Нова пошта» / Nova Post продовжує експансію у Європу. Польща, Литва, Молдова, Чехія, а тепер ще і Румунія. Перше відділення компанії відкрилось у Бухаресті.

Це перша країна, у якій компанія почала надавати послуги із доставки не лише в Україну, а й в іншу європейську країну – Молдову. Термін доставки із Румунії в Україну – від 5 днів, а між Румунією і Молдовою – від 3 днів.

«Румунія стала 4 країною ЄС, де відкрились відділення Nova Post, щоб дати можливість українцям та молдованам, які проживають у Румунії, швидко отримувати посилки від рідних із дому та підтримувати один одного навіть на відстані. Окрім того, ми допомагаємо місцевому бізнесу вийти на український ринок, де на них чекають 30 млн активних споживачів, а для українських підприємців – це потужний стимул масштабувати свій бізнес і швидко доставляти товари клієнтам в Румунії та Молдові», – розповів Володимир Поперешнюк, співзасновник «Нової пошти».

Відділення Nova Post відкрито у Бухаресті за адресою B-dul Unirii 47 A, Sector 3. Це поштове відділення, у якому можна отримувати та відправляти документи та посилки до 30 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу.

До 16 липня на доставку з Румунії в Україну діє спеціальний промокод зі знижкою -50%. Отримати промокод може кожен клієнт. Для цього потрібно зареєструватися на сайті до 3 липня включно.

Вартість доставки з Україну в Румунію:

  • Документи – 250 грн
  • Посилки до 2 кг – 400 грн
  • Посилки до 10 кг – 600 грн
  • Посилки до 30 кг – 1200 грн

Як сповіщає «Нова пошта» / Nova Post, на черзі відкриття відділень компанії у Німеччині.