«Нова пошта» / Nova Post продовжує підкорення східноєвропейського ринку. Після відділень у Польщі, Литві та Молдові компанія відкриває перше відділення у Чехії в Празі.

Відділення Nova Post запрацювало у Празі за адресою Pod Višňovkou 1664/29 та щоденно приймає документи, посилки та вантажі вагою до 1000 кг для відправки та отримання.

«Нова пошта» / Nova Post відкрила перше відділення у Чехії в Празі

«Ми маємо експертизу у швидкості доставки, багаторічний досвід у кросбордингових послугах та новітні розробки для клієнтів. Ми доставимо в Чехію будь-які товари з усього світу у найкоротші терміни. А також полегшимо вихід чеських компаній на український споживчий ринок, де на них чекають понад 30 млн клієнтів. Вже цього року ми відкриємо додаткові відділення Nova Post в Празі та Брно та інвестуємо у розвиток компанії в Чехії 3 млн чеських крон», — прокоментував відкриття Вячеслав Климов, співвласник групи компаній Нова пошта.

Тимчасовий повірений у справах України в Чехії пан Віталій Усатий став поважним гостем на відкритті та першим відправив в Україну вітальну листівку.

«Нова пошта» / Nova Post відкрила перше відділення у Чехії в Празі

Відділення відкрито для клієнтів щоденно. Термін доставки — від 5 робочих днів.

Вартість доставки з України в Чехію:

  • документи – 250 грн;
  • посилки до 2 кг – 400 грн;
  • посилки до 10 кг – 600 грн;
  • посилки до 30 кг – 1200 грн;
  • вантажі від 31 кг до 1000 кг – 40 грн за 1 кг ваги.

Більше інформації можна знайти за посиланням