Мета Twitter полягає в тому, щоб стати найбільш точним джерелом інформації у світі. Про це йдеться в службовій записці нової генеральної директорки соцмережі Лінди Яккаріно, пише The Wall Street Journal.

«Twitter має на меті стати найточнішим у світі джерелом інформації в режимі реального часу й глобальною міською площею для спілкування, – написала гендиректорка. – Ми стоїмо на порозі історії – і це не порожня обіцянка».

Також вона акцентувала увагу на необхідності трансформацій цієї площі, щоб рухати цивілізацію вперед за допомогою нефільтрованого обміну інформацією та відкритого діалогу про речі, які мають для найбільше значення.

Крім цього, за її словами, люди мають щиро вірити в бачення Twitter 2.0 і наполегливо працювати заради цієї віри.

«Успіх Twitter 2.0 – це наша спільна відповідальність», – зауважила Лінда Яккаріно.

Нагадаємо, що Яккаріно взялася до роботи в Twitter минулого тижня, приблизно через сім місяців після того, як Ілон Маск завершив поглинання компанії за $44 млрд.

Раніше повідомлялося, що Twitter зараз коштує лише третину тієї суми, яку мільярдер Ілон Маск заплатив за неї минулої осені. Про це свідчать дані компанії Fidelity. Сам Ілон Маск нещодавно заявляв, що соцмережа коштує менше половини того, що він за неї заплатив.