Львівська студія Hologryph та видавець tinyBuild анонсували фантастичний шутер SAND, якій розповідає про галичан, що освоюють віддалену планету Софія.

Події SAND відбуваються в альтернативній версії 1910 р., у якій людство, використовуючи steampunk-технології, вийшло у космос і почало освоювати інші планети. Одною з провідних сил позаземної колонізації стала Австро-Угорська Імперія. На початку колонізації Кайзер пообіцяв галичанам різноманітні преференції та великий шматок планети Софія, тож українці радо взялися за справу.

На жаль, через екологічну катастрофу моря та океани Софії перетворилися на пустелю і тепер найбільш відчайдушні пройдисвіти перетинають їх на величезних парових крокоходах – трамплерах, схожих на гібриди пароплавів та міст на колесах з книг/фільму Mortal Engines.

Трамплер – це база гравця, яку можна кастомізувати та вдосконалювати. Схоже, це буде і хаб, з якого гравці поодинці чи разом з іншими гравцями будуть вирушати на місії у закинуті міста, щоб знайти цінний лут, необхідний для виживання на Софії.

Судячи за описом, SAND – це PvP-PvE шутер з ворожим відкритим світом, аномаліями, закинутими містами, монументами тощо. Такий собі S.T.A.L.K.E.R. на іншій планеті у сетингу вестерну/стімпанку. Що ж, виглядає цікаво, а за трейлер українською – окрема подяка.

Дати релізу у SAND поки що нема, але вже є сторінка Steam, тож гру можна додавати до Списку бажаного. Крім ПК, гра вийде також на консолях.

Львівська студія Hologryph була заснована у 2016 р., а з листопада 2020 р. входить в склад tinyBuild. Hologryph вже має один вдалий проєкт, що вийшов у 2019 р. на Windows ПК та Xbox One – соціальний багатокористувацький горор Secret Neighbor. За різними оцінками, лише на Steam гра розійшлася накладом від 400 до 960 тис. копій.

SAND – вже другий науково-фантастичний шутер від львівських розробників, який анонсовано протягом тижня. Декілька днів тому ми вперше почули про Discovery, ще одну цікаву гру, що створюють львів’яни зі студії Stepico Games.