Google Maps збирається запровадити нову функцію «Immersive View for Routes», яка допоможе користувачу зібрати інформацію про дорожній рух, велосипедні доріжки, складні перехрестя, парковку тощо. Про це компанія оголосила на щорічній конференції I/O, пише TechCrunch.

У найближчі місяці «Immersive View for Routes» почне працювати в 15 містах: Амстердамі, Берліні, Дубліні, Флоренції, Лас-Вегасі, Лондоні, Лос-Анджелесі, Маямі, Нью-Йорку, Парижі, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Сіетлі, Токіо та Венеції. Вона буде доступною на Android та iOS.

Google Maps запускає функцію, щоб показати мандрівникам їхню майбутню подорож

Функція базується на «Immersive View», яку Google вперше анонсувала на I/O торік. Її мета – допомогти спланувати поїздку та отримати глибше уявлення про місто до того, як користувач його відвідає. Ще один важливий момент – «Immersive View» використовує, зокрема штучний інтелект для об’єднання мільярдів зображень вулиць та аерознімків для створення цифрової моделі. «Immersive View for Routes» дотримується тієї ж концепції, оскільки дає змогу переглянути та зрозуміти маршрути до того, як людина ним поїде.

Завдяки поточним та історичним даним Google про певну місцевість нова функція дозволяє побачити, якою може бути погода в певний день, або яким потенційно буде трафік у певний час. Також вона має часовий повзунок, щоб побачити інформацію про якість повітря і маршрут протягом дня.

«Карти Google прокладають 20 мільярдів кілометрів маршрутів щодня, – сказав генеральний директор Google Сундар Пічаї під час презентації. – Це дуже багато поїздок. Уявіть, що ви могли б бачити всю свою подорож заздалегідь. Завдяки Immersive View for Routes тепер ви можете це зробити, незалежно від того, чи ви йдете пішки, їдете на велосипеді чи їдете на машині».

Google також запускає API Aerial View для розробників, який дозволяє їм включати попередньо зняте відео з висоти пташиного польоту у свої додатки та вебсайти, щоб показати, як виглядає місце у візуальному вигляді. Крім того, компанія в експериментальному форматі запускає Photorealistic 3D titles для розробників, щоб легко створювати індивідуальні, захоплюючі карти та візуалізації для їхнього бренду.

Нагадаємо, що Google продовжує вдосконалювати свої сервіси для використання в електромобілях і анонсувала декілька нових функцій для Google Maps. Це стосується застосунку Google Maps, який є вбудованим в електрокарах, зокрема у деяких моделях Polestar, Volvo, Renault та автомобілях декількох брендів General Motors.