Нещодавно ми розповідали, що Tesla разом з іншими компаніями та американським урядом домовились розвивати мережу зарядних станцій по США. Зокрема, Tesla зробить доступними 7 500 своїх станцій Supercharger для електромобілів інших брендів.

Схоже, що процес вже запущено, адже в мережі з’явились фотографії станції Supercharger, яка обладнана спеціальним перехідником Magic Dock. Він дозволяє заряджати не тільки електрокари Tesla, але й моделі інших автовиробників.

Табличка поруч із зарядною станцією пропонує відсканувати QR-код для отримання інструкцій власникам електрокарів інших брендів, аніж Tesla

Коли Magic Dock заблоковано, станцію можуть використовувати власники Tesla – вони витягують кабель з пропрієтарним конектором. Якщо ж Magic Dock розблокувати в застосунку Tesla, користувач витягує кабель з перехідником на конектор CCS, який підходить для більшості електрокарів в Америці.

Зарядну станцію Supercharger з Magic Dock помітили в північній частині штату Нью-Йорк, неподалік від Баффало. Там же знаходиться завод Gigafactory New York, який, зокрема, виготовляє станції Supercharger.