Корпорація Microsoft надала Mezha.Media офіційну відповідь щодо блокування доступу українських розробників до інструмента GitHub Copilot у Visual Studio. Компанія зазначає, що заборона доступу, з якою зіштовхнулися користувачі Copilot, була багом, а не умисним обмеженням інструменту штучного інтелекту для українських користувачів. В Microsoft вже завантажили виправлення, яке мало відновити можливість розробників використовувати GitHub Copilot.

«Виправлення багу тепер запущенно в роботу, і тепер користувачі повинні мати можливість підключатися. Оскільки цей інцидент стався нещодавно, ми все ще досліджуємо фактори, що спричинили його, і надамо більш детальну інформацію про причини та способи його усунення у звіті February Availability Report, який ми опублікуємо в першу середу березня. Ми також передали цю інформацію користувачам у цьому обговоренні спільноти» – йдеться у відповіді Microsoft.

На щастя, попередні підозри про блокування GitHub Copilot через використання в інструменті технологій компанії OpenAI, яка блокує українцям доступ до ChatGPT, не підтвердилися.