Середньобюджетні лінійки смартфонів Samsung Galaxy A5x та A7x традиційно мали попит у користувачів – проте молодша версія завжди була популярнішою. Що ж, виглядає так, що Galaxy A73 стане останньою моделлю в цій лінійці: цього року Samsung, судячи з усього, вирішила відмовитися від A74 і випустить лише Galaxy A54 (дизайн якого трохи раніше ми вже могли роздивитися на перших рендерах).

Про таке рішення Samsung повідомляє ресурс GSMArena, посилаючись, своєю чергою, на голландський сайт Galaxy Club. Офіційної заяви від виробника поки що не надходило, проте такий хід виглядає більш ніж імовірним: наразі вже є витоки інформації по всіх моделях Ax4, за винятком A74, до того ж свого часу A73 вже був доступний у меншій кількості країн, ніж A72 до того.

З іншого боку, відмова від Galaxy A74 і повна “тиша” щодо Galaxy S22 FE (якого, за чутками, також можна не чекати) створює дуже велику “діру” в асортименті компанії – в такому випадку після A54 йтиме одразу флагманська серія S23, поява якої очікується на початку 2023 р. Як її планує заповнювати Samsung, поки що незрозуміло – хіба що за допомогою великих знижок на минулорічний флагман, S22.