Офіційний акаунт фонду «Повернись живим» сповістив, що київська софтверна компанія MacPaw буде щомісяця надавати фонду $30 000 на операційну діяльність.

Ці кошти підуть на оренду офісів та складу, а також на зарплати більш ніж 65 співробітників фонду. Підкреслюється, що «Повернись живим» окремо акумулює кошти на власну діяльність. Усі донати на ЗСУ – це виключно донати на ЗСУ.

Заснована у 2008 році компанія MacPaw розробляє ПО для macOS та Windows ПК і вже давно займається доброчинністю. MacPaw допомогла реконструювати ботанічний сад ім. Фоміна та костел Святого Миколая в Києві, оновлювала комп’ютерне та Wi-Fi обладнання на українській антарктичній станції «Академік Вернадський», закуповувала захисні костюми та апарати ШВЛ для українських лікарень.

З початку повномасштабної агресії Росії MacPaw цілеспрямовано підтримує українців. На початку гарячої фази війни додаток ClearVPN від MacPaw став безплатним на території України, з 7 березня 2022 р. програми MacPaw стали не доступні на території Росії та Білорусі. У березні 2022 р. вийшов додаток SpyBuster для macOS – програма від MacPaw для захисту від кіберзагроз з боку Росії та Білорусі. У квітні 2022 р. MacPaw стала найбільшим інвестором проєкту «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську. І таке інше.

Дякуємо MacPaw за позицію, а «Повернись живим» за їх працю.