Українська компанія MacPaw стала найбільшим інвестором проєкту «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську. Під час війни компанія інвестувала $1 млн у розвиток центру, збільшивши загальну суму своїх інвестицій у проєкт до $1,5 млн.

Кошти спрямують на ревіталізацію корпусів А, В і В1, де буде створено центр підтримки бізнесу, офіси інноваційних компаній, великий коворкінг, центр промоції читання, фудмаркет та артцентр. Ці корпуси планують відновити до кінця 2022 року. Проєкт реалізовуватимуть поетапно, зважаючи на пріоритети в умовах війни.

Як пояснюють в MacPaw, мета проєкту — створити умови й можливості, за яких українські компанії, підприємці й спеціалісти з різних галузей залишатимуться і працюватимуть в Україні, і таким чином, будуть підтримувати економіку країни під час війни та її відновлення після перемоги.

Проєкт буде комплексним: на території «Промприладу» створять близько 3500 робочих місць, а також готель та хостел-колівінг для команд і фахівців. Загалом від початку реалізації проєкт вже залучив $12,5 млн від 1186 приватних інвесторів та компаній з України та світу. Станом на 26 травня залишилося залучити ще $2,5 млн інвестицій.

«Промприлад — унікальний проєкт для розвитку України, який MacPaw підтримує з 2019 року. У час війни Промприлад став прихистком для команд українських компаній, які через складні умови були змушені переїхати. Я вірю в потенціал та місію проєкту. Make Impact є однією з головних цінностей MacPaw, а Промприлад.Реновація змінює не лише регіон, а й впливає на розвиток усієї країни. Спільно ми хочемо створити такі умови, щоб талановиті й креативні люди залишалися в Україні, а компанії — відновлювали свою діяльність і підсилювали економічний фронт нашої боротьби, — каже Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw. — Розбудова проєкту допоможе швидше відновити економіку країни й побудувати Україну майбутнього».

MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську

Співпраця MacPaw і проєкту «Промприлад» розпочалася у 2019 році, коли MacPaw вперше інвестувала в розвиток центру. Напередодні повномасштабного військового вторгнення Росії частина команди MacPaw переїхала до Івано-Франківська й продовжила працювати в коворкінгу «Промприладу».