App Store має погані новини для Facebook – додаток від Meta втрачає позиції серед найкращих програм для iPhone. TikTok та BeReal приваблюють все більше молоді, яка переходить до нових соціальних мереж, повідомляє TechCrunch.

Минулого року Facebook лише сім разів випадав із десятки найкращих безплатних програм. Цьогоріч цифра вже зросла до 97, що свідчить про втрату рейтингів, тоді як новіші програми просуваються в топ. Для прикладу, за перше півріччя 2021 Facebook втрачав позиції лише шість разів. У 2022 це сталось 59 разів згідно з даними Sensor Tower

У 2022 році Facebook також одного разу провів 37 днів поза топ-10, тоді як минулого року це тривало максимум два дні. Квітень був найгіршим місяцем, коли додаток від Meta опустився до 44-ї позиції. Примітно, що BeReal у той самий час піднявся у п’ятірку. Зараз він на першому місці серед неігрових додатків у США. 

Facebook визнає проблеми з популярністю у молоді та намагається вносити зміни, щоб її повернути. Однак компанія визнає, що це може зайняти роки, у той час, як аудиторія йде зараз. Вже у 2021 році американські підлітки проводили у Facebook на 16% менше часу, ніж у 2020.