Бета-верÑÑ–Ñ— операційних ÑиÑтем завжди привертають багато уваги. Саме вони дозволÑÑŽÑ‚ÑŒ побачити майбутні нововведеннÑ, Ñкі очікують кориÑтувачів з найближчим «мажорним» апдейтом ÑиÑтеми Ñмартфона.

Ðле Ñеред багатьох оновлень інтерфейÑу, алгоритмів взаємодії, різноманітних нових функцій тощо, можна знайти й еÑтетичні речі. Ðаприклад, нові «шпалери». Ðбо навіть Ñтарі.

Ð’ бета-верÑÑ–Ñ— iOS 16 знайшли приємний Ñюрприз з минулого — заÑтавку робочого Ñтолу першої моделі iPhone. Це наче Ñвоєрідне невелике Ð½Ð°Ð³Ð°Ð´ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð¿Ñ€Ð¾ 15-Ñ€Ñ–Ñ‡Ñ‡Ñ Ñмартфона від Apple. ВиглÑдає ноÑтальгічно.

Хоча й навіть тут не обійшлоÑÑ Ð±ÐµÐ· Ñуттєвих оновлень. З урахуваннÑм змін екрана блокуваннÑ, в ÑиÑтемі Ñ” інтерактивні «шпалери», Ñкими Ñ” й заÑтавка з відомими рибками. Тут індикатор чаÑу може «ховатиÑÑ» за водороÑÑ‚Ñми. Це додаÑÑ‚ÑŒ трошки новизни зображенню.

В бета-версії iOS 16 є класична заставка з рибками, яка була в першому Apple iPhone

Також Ð²Ð¸Ð´Ð°Ð½Ð½Ñ 9to5Mac звернуло увагу, що не у вÑÑ–Ñ… кориÑтувачів з новою бетою Ñ” така заÑтавка. ПрипуÑкаєтьÑÑ, що це проÑто помилка теÑтової збірки.