При згадуванні смартфонів з власним стилусом першими на думку спадають смартфони Samsung (Galaxy Note та нова модель Ultra, яка от-от має бути презентована). Але є й більш доступний варіант Moto G Stylus, який, на жаль, майже не представлений в Україні.

Все ж таки, це непоганий смартфон, який час від часу оновлюється. Цьогорічній моделі дістався оновлений дисплей. Це також 6,8 дюйма з роздільною здатністю Full HD, але відтепер з підтримкою частоти оновлення 90 Гц. Також смартфон отримав більшу батарею, місткість якої складає 5000 мА•год, замість 4000.

Але це все одно доволі бюджетний смартфон, який навіть не має підтримки 5G (хоча для України це поки що не так і актуально). З інших компромісів варто зазначити, що смартфон надходить у продаж з минулою версією Android 11.

Серед інших змін — відмова від Qualcomm та зміна процесору на MediaTek Helio G88. Але додали оперативної пам’яті, якої тепер 6 ГБ замість 4, а об’єм накопичувача у 128 ГБ можливо збільшити картою пам’яті (до 512 ГБ). Все це захищено від води та пилу.

В основному блоці камер також є невеликі зміни, де збільшено роздільну здатність основного сенсора до 50 МП (проти 48 МП у минулій моделі). Також там розташовані надширокорутний (118°) та макрооб’єктив.

Рекомендована роздрібна ціна Moto G Stylus 2022 на американському ринку складає $300.