Тема дня на Межі безперечно NFT, невзаємозамінні токени, які дозволяють непогано заробляти аукціонному будинку Sotheby’s та створюють проблеми для Ubisoft та GSC Game World. На хвилі хайпу сервіс MEGOGO заявив, що вирішив запустити власні NFT. Отримати їх можна через перегляд контенту, який буде винагороджуватись цифровими майновими правами на віртуальні продукти.

Правда, NFT в розумінні MEGOGO більше схоже на винагороди в іграх, за які до того ж обіцяють давати реальні призи. Працювати це буде таким чином: під час перегляду контенту (одразу напишемо, що не всього) на екрані з’являтимуться повідомлення щодо нарахування віртуального фрагмента.  Коли їх назбирається достатньо, із них можна створити пак. Відкривши його, глядач отримує один із призів – реальний подарунок чи додаткові фрагменти, які потрібні для створення паків із більш цінними подарунками всередині.

Серед призів обіцяють кавомашини, гриль-барбекю, телевізори, знижки на авіаквитки та інше. Загалом все те, що зазвичай не мають давати за NFT. А контент, який потрібно буде дивитися для отримання фрагментів — це футбольні трансляції, шоу «Пекельна кухня» та «Хто зверху» на Новому каналі. М’яко кажучи, не для всіх. Але в MEGOGO обіцяють, що його перелік збільшиться.

Також сервіс обіцяє, що з наступного року користувачі зможуть обмінюватись між собою накопиченими фрагментами в межах медіасервісу та на платформі DMarket, аби збирати фрагменти для отримання цінних подарунків. Про можливість продажу чи переведення на інші платформи мова поки не йде. Тому стосунок до NFT тут доволі умовний.