За дивним збігом обставин геймплейний трейлер гри A Plague Tale: Requiem, що був показаний на The Game Awards 2021, не потрапив до нашого матеріалу про цю подію. Поспішаємо виправитися, тому що пропускати перші кадри з можливо найкращої гри 2022 р. точно не варто.

A Plague Tale: Requiem – пряме продовження гри 2019 р. A Plague Tale: Innocence від французької Asobo Studio, яка з того часу встигла прославитися та отримати повагу мільйонів геймерів завдяки грандіозному Microsoft Flight Simulator. Продовжуючи розвивати найкращий авіасим усіх часів та народів, в Asobo Studio не забували й про A Plague Tale: Innocence, яка отримала свого часу дуже схвальні відгуки критиків та гравців і була названа серед найкращих ігор 2019 р.

У A Plague Tale: Requiem вам треба буде знову взяти на себе роль юної Аміції де Рун, яка намагається захистити свого хворого брата. І хоч у попередній частині гри Аміція допомогла Гуго впоратися з загадковою хворобою, здається родове прокляття повертається. А разом з ним й страшні полчища щурів.

З негостинної півночі Франції Аміція та Гуго відправляються на південь. Нові локації виглядають яскравими та екзотичними, судячи з усього це середземноморське узбережжя Франції, а може навіть й Іспанія. Але від чуми та щурів не сховатися й тут.

Сторінки гри з’явилися на Steam та Epic Games Store, хоч, а ні точної дати релізу, а ні ціни ще нема. Крім ПК A Plague Tale: Requiem вийде також на Nintendo Switch, PlayStation 5 та Xbox Series X/S. Видавцем виступає французька Focus Home Interactive.