FlipBuds Pro – нова флагманська модель TWS-навушників від Xiaomi. Гарнітура оснащена сучасним чіпом Qualcomm QCC5151, 11 мм драйверами, потужним незалежним процесором ANC та має високу автономність. Про ці та інші переваги й недоліки Xiaomi FlipBuds Pro поговоримо у нашому огляді.

Характеристики

Формат Безпровідні внутрішньоканальні (TWS)
Вага кейсу з навушниками 60 г
Розмір та опір динаміка 11 мм, 16 Ом
З’єднання Bluetooth 5.2
Процесор Qualcomm® QCC5151
Автономність Час роботи від батареї навушників (без ANC ) – 7 годин
Загальний термін служби акумулятора (без ANC) – 28 годин
Час роботи від батареї навушників (з ANC ) – 5 годин
Загальний термін служби акумулятора (з ANC) – 22 години
Гібридне активне шумопоглинання До 40 дБ
Рекомендована ціна в Україні 4 999 грн

Комплектація FlipBuds Pro

Навушники поставляються в коробці чорного кольору із щільного картону. В ній знаходяться: зарядний кейс з навушниками, кабель для зарядки USB Type-C, комплект силіконових амбушурів та інструкція з використання кількома мовами (зокрема й українською).

 

Дизайн та ергономічність

Огляд TWS-навушників Xiaomi FlipBuds Pro

Зарядний кейс з глянцевою поверхнею чорного кольору отримав заокруглену форму, що нагадує відшліфований водою камінь. Виробник пропонує на вибір лише один колір, що може зменшити коло потенційних прихильників. 

За тиждень експлуатації помітних проблем з якістю збирання не виявлено. Але як і всі пристрої з глянцевими поверхнями, футляр збирає на собі велику кількість відбитків пальців. Кришка щільно фіксується магнітами до корпуса, натяки на люфт відсутні. На нижній частині розміщена кнопка для підключення гарнітури. Поруч – порт USB Type-C для зарядки. На лицьовій поверхні та під кришкою кейса розмістились світлодіодні індикатори, які сигналізують про рівень заряду акумулятора футляра та навушників.

Дизайн FlipBuds Pro виконаний в схожому стилі, але має в зоні розташування сенсорів керування вставки з матовим покриттям, що додає цікавого об’єму конструкції. 

 

Конструктивно Xiaomi FlipBuds Pro – це внутрішньоканальні навушники. У вушних каналах вони тримаються надійно, але через півтори-дві години безперервної експлуатації виникає відчутний дискомфорт. 

Огляд TWS-навушників Xiaomi FlipBuds Pro

FlipBuds Pro більше орієнтовані на споживання мультимедійного контенту та геймінгу. Тому якщо для вас важливо користуватись навушниками тривалий час, наприклад як гарнітурою для спілкування, то раджу придивлятись до вкладишів. Про захист від води FlipBuds Pro виробник не повідомляє, тому з великою ймовірністю можна припустити, що він відсутній або мінімальний.

Підключення, управління та функціональність

Для з’єднання з іншими пристроями в Xiaomi FreeBuds Pro використовується модуль Bluetooth 5.2, який сумісний з попередніми версіями протоколу. Для першого підключення необхідно виконати стандартну процедуру: відкрити кришку зарядного кейса, не дістаючи навушники та натиснути й утримувати кілька секунд кнопку з’єднання. 

 

Під час тесту використовувався смартфон Xiaomi 11T. На головній сторінці додатку можна спостерігати рівень заряду кейса та навушників, перемикати режими прозорості та шумопоглинання, оновлювати версію прошивки. За допомогою мобільного пристрою можна скористатися функцією пошуку навушника, що загубився, налаштовувати параметри роботи ANC та інше. 

 

На жаль, додатком для смартфонів інших виробників розробники Xiaomi не забезпечили. Гаджет має можливість одночасно синхронізуватися одразу з двома девайсами, що дуже зручно у зв’язці смартфон-ноутбук. Навушники оснащені сучасним чіпом Qualcomm QCC5151, який забезпечує низьке енергоспоживання та прогресивну обробку зовнішніх звуків і голосів. Гарнітура має три мікрофони для більш точної обробки даних процесором, щоб зменшувати шум та комфортно спілкуватись в різних умовах. 

Огляд TWS-навушників Xiaomi FlipBuds Pro

Технологія активного шумопоглинання знижує рівень навколишнього шуму до 40 дБ, а завдяки режиму прозорості можна спокійно вести розмову з близькими не знімаючи навушників. Якість роботи всіх режимів ANC та прозорості виявилась на високому рівні.

На зовнішній частині «ніжок» FlipBuds Pro розміщені сенсори для керування, які активуються при легкому натисканні двома пальцями. Довге утримання лівого чи правого з навушників перемикає між режимами: Прозорість, Шумопоглинання, Вимкнено. Одне натискання на сенсорній панелі відтворює та зупиняє програвання, а також приймає та завершує вхідні дзвінки. Подвійне натискання перемикає трек на наступний, а потрійне повертає назад. Процес супроводжується сигналом в навушник, що нагадує механічний клац. До керування деякий час прийдеться звикати, доводиться постійно торкатися вуха та рухати гарнітуру. Перемикання тапом мені здається більш зручним та практичним.

Звук та мікрофони FlipBuds Pro

Огляд TWS-навушників Xiaomi FlipBuds Pro

Навушники FlipBuds Pro оснащені 11 мм драйверами з опором 16 Ом. Підтримка кодека Qualcomm aptX Adaptive гарантує відтворення звукового супроводу відео та ігор з мінімальним рівнем затримок.

Огляд TWS-навушників Xiaomi FlipBuds Pro

Динамічна адаптація бітрейту забезпечує стабільну потокову передачу аудіо від 279 до 420 кбіт/с. Рівня гучності вистачає для повсякденних потреб. Якість звучання навушників є одним із головних плюсів. FlipBuds Pro зацікавлять в першу чергу тих кому до вподоби динамічний та глибокий бас. Високі та середні частоти нічим особливим не відмічаються, але в цілому навушники справлялися з різними жанрами музики на хорошому рівні. Під час перегляду фільмів та в іграх затримок помітно не було. Система шумопоглинання справляється зі своїм завданням на відмінно.  

Відзначу і хорошу якість зв’язку при використанні FlipBuds Pro, як гарнітури. При спілкуванні зі мною через мікрофони навушників співрозмовники не скаржились. Зв’язок під час тестування тримався стабільно.

 

Автономність

Огляд TWS-навушників Xiaomi FlipBuds Pro

Автономність Xiaomi Flip Buds Pro приємно тішить, на повному заряді батареї модель здатна працювати при 50% гучності 7 годин. Якщо включена функція активного шумопоглинання, то цей час зменшується до 5 годин. Зарядний кейс збільшує час роботи навушників до 28 годин у звичайному режимі та до 22 при активованому. Кейс підтримує стандарт бездротової зарядки Qi. Доступна опція швидкого заряджання: 5 хвилин підключення до мережі достатньо, щоб навушники пропрацювали ще 2 години. Для повного заряджання пристрою знадобиться трохи більше ніж пів години.