Якщо ви мрієте стати справжнім королем вечірок, вам треба бути Раяном Рейнольдсом, або ж можна придбати Samsung Sound Tower MX-ST50B з рекомендованою вартістю 15 999 грн, яка здатна запалити будь-яку гулянку. Саме така портативна колонка приїхала до нас на огляд, тож давайте детальніше поглянемо, що вона пропонує.

Дизайн Sound Tower MX-ST50B

Почнемо із зовнішнього вигляду. MX-ST50B – це досить масивна колонка трикутної форми. Її розміри 329х665х301 мм, вага – 11.9 кг. Тож портативною її можна назвати умовно — на пікнік ви навряд чи її будете брати, а ось якщо їдете на вихідні на дачу — цілком можна і захопити. До слова, заявлений захист від вологи згідно з класом IPX5, тож девайс не боїться бризок води.

Корпус виготовлено із міцного пластику, динаміки прикриті металевими решітками. Зверху знаходяться клавіші керування колонкою, а також індикатори підключення джерел звуку і статус заряду. У верхній частині задньої панелі є досить зручна ручка для транспортування пристрою. Нижче розташовані кнопки для Bluetooth-з’єнання у різних режимах. Під ними схована панель з різними входами — можна під’єднати девайси через AUX, вставити флешку з музикою (MP3, WAV, WMA, FLAC) чи навіть під’єднати мікрофон. Так-так! Samsung Sound Tower може стати караоке-машиною і додати розваг вашій вечірці.

В нижній частині ви знайдете вхід для підключення кабелю живлення. Колонка надійно розташовується на трьох ніжках, які мають гумове покриття. Ну й звісно, родзинки зовнішньому вигляду MX-ST50B додає LED-підсвітка. Вона має п’ять режимів роботи, які можна змінювати за допомогою фірмового додатка або пульта дистанційного керування. Останній має усі необхідні клавіші для керування відтворенням музики, перемикання між джерелами звуку, налаштування підсвітки та додавання звукових ефектів.

Огляд аудіосистеми Samsung Sound Tower MX-ST50B

Звук

Попри те, що MX-ST50B мала б бути налаштованою здебільшого на електронну і танцювальну музику, її звучання приємно радує своєю збалансованістю. Я переслухав композиції у різних музичних жанрах і маю відзначити, що колонка дуже гідно справляється з усіма. Те, що вона здатна відтворювати різноманітну музику деталізовано, чисто і без зайвих перекосів у низькі частоти, я вважаю неодмінним плюсом.

Огляд аудіосистеми Samsung Sound Tower MX-ST50B

Хоча, звісно, коли включаються танцювальні треки з басами, це справжня стихія MX-ST50B. Звучання дуже насичене, але при цьому немає відчуття суцільного гулу низьких частот — басів достатньо, але без перебору. Хоча, якщо вам все ж не вистачає низьких частот, можна увімкнути функцію Bass Booster.

Огляд аудіосистеми Samsung Sound Tower MX-ST50B

Потужність MX-ST50B складає 240 Вт, чого напевно має вистачати для домашніх вечірок. Втім, майте на увазі, що повну потужність колонка видає тільки при підключенні до мережі. При роботі від акумулятора потужність обмежується на позначці у 90 Вт. Але навіть в такому режимі запас гучності більш ніж достатній.

Функції та можливості підключення

Завдяки своїй двонаправленій конструкції, MX-ST50B заповнює звуком усе приміщення. Колонка також пропонує можливість об’єднання декількох подібних аудіосистем — доступне дротове і бездротове підключення (Group Play). Модуль Bluetooth підтримує кодеки SBC, AAC і aptX.

Огляд аудіосистеми Samsung Sound Tower MX-ST50B

Під час вечірки обов’язки діджея можна делегувати одразу двом користувачам, адже пристрій підтримує функцію мультиз’єднання по Bluetooth. До речі, у фірмовому додатку Sound Tower є режим DJ Beat, який дозволяє поекспериментувати з різними звуковими ефектами. Також є і різні звукові профілі: Standard, Party, Hip-Hop, EDM, Rock, Latin, House, Reggae. Загалом застосунок зручний і можна швидко знайти потрібну функціональність.

MX-ST50B може стати гарним апгрейдом і для вашого телевізора — просто під’єднайте колонку через Bluetooth і перегляд фільмів чи спортивних подій вийде на новий рівень.

Автономність Sound Tower MX-ST50B

Огляд аудіосистеми Samsung Sound Tower MX-ST50B

MX-ST50B здатна пропрацювати від вбудованого акумулятора до 18 годин. Вельми солідний результат, плюс колонка може слугувати величезним павербанком для ваших гаджетів. Втім, не забувайте, що при роботі від батареї потужність пристрою обмежується до 90 Вт. Було б непогано, якби Samsung передбачила ще один проміжний режим, приблизно на 150 Вт, щоб користувач мав більше вибору і міг пожертвувати 7-8 годинами автономності, але натомість отримати потужніший звук в автономному режимі.