Сьогодні ми познайомимося з дійсно цікавою ігровою гарнітурою від компанії A4Tech, продукція якої стала улюбленою у великої кількості користувачів за хорошу якість та функціональність і відносно невисоку, «народну» ціну. Все це можна повною мірою сказати й про Bloody MR710, але, як завжди, без нюансів не обійшлося.

Комплектація A4Tech Bloody MR710

В комплект поставки гарнітури входить мʼякий чохол для зберігання, кабель для заряджання, кабель-перехідник з USB Type-C на Mini-jack, ресивер та подовжувач для нього.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

Всі кабелі доволі мʼякі та оплетені тканиною.

Дизайн

За багато років використання різних продуктів A4Tech я вже звик до того, що компанія часто використовує яскраві дизайнерські рішення та елементи, які часто асоціюються з підлітковою аудиторією. Багато підсвітки, агресивні форми — ви зрозуміли. Bloody MR710 частково зберігає цей код в собі, але створює враження дорослішання бренду.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

До моменту увімкнення, гарнітура виглядає доволі стильно. Втім, без підсвітки тут не обійшлося, вона вмикається на бокових чашах, що, як на мене, трохи псує дизайн.

На щастя, її можна вимкнути й для економії заряду, і я б радив це зробити. В іншому дизайн сподобався, він практичний і підійде багатьом.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

Bloody MR710 — це великі за розміром навушники, цілком виконані з матового чорного пластику. Окрім підсвітки, помітним дизайнерським елементом є червоні вставки, що дуже пасують навушникам. Якість пластику та збірки хороша. Рухомі деталі добре фіксуються у своїх положеннях. Єдина претензія до зовнішності навушників — маркий пластик оголівʼя, на ньому залишаються сліди користування.

Зручність використання

От в чому я точно не можу дорікнути Bloody MR710, так це у зручності. Мені дуже сподобалося те, як навушники сидять на голові. В першу чергу хочу відзначити матеріал, з якого виконано амбушури та внутрішня частина оголівʼя. Це сітчаста тканина, що приємна на дотик та добре дихає, в чому я переконався в серпневу спеку.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

Навіть без кондиціонера в приміщенні навушники не парять шкіру і не тиснуть. Але, треба розуміти, що зручність — річ індивідуальна. А з точки зору тактильних вражень, то тут все добре. Чаші навушників можуть обертатися, а оголівʼя — змінювати довжину. Для додаткової зручності під час носіння на шиї, чаші можуть бути розвернуті.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

На корпусі правої чаші розташовано органи управління: трипозиційний джойстик керування гучністю та відтворенням музики. Трохи нижче знаходиться кнопка-гойдалка живлення та увімкнення і вимкнення мікрофона навушників. Остання також відповідає за роботу підсвітки. А нижче знайшов своє місце розʼєм USB Type-C та світлодіодний індикатор режимів.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

На лівій чаші немає органів керування, там тільки висувний мікрофон на гнучкій ніжці. Про якість передачі голосу мова піде далі.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

Єдиний аспект, що мені не сподобався, і впевнений, що не тільки мені, так це відтворення системних звуків при увімкненні та підключенні. Під час цих дій відтворюється дуже гучний жіночий голос, що може бути неприємним. Способу відключити ці звуки я не знайшов.

Якість звуку та передачі голосу A4Tech Bloody MR710

Мені сподобалося те, як навушники Bloody MR710 відтворюють музику та як звучать в іграх. На щастя, цю гарнітуру оминула доля дуже багатьох ігрових навушників — занадто сильний бас і мінімум інших частот. Тут все більш-менш збалансовано і басу рівно стільки, скільки треба. Деталізація звучання непогана, але відчувається, що середній діапазон трохи затиснутий. В цілому, звук для цієї цінової категорії непоганий і доволі універсальний.

Огляд ігрової бездротової гарнітури A4Tech Bloody MR710

Якість передачі голосу нічим не здивувала, особливо в режимі підключення через USB-ресивер. Прямо кажучи — вона посередня. Але в дротовому режимі та через Bluetooth все відносно непогано. З прикладами роботи мікрофона можна ознайомитися за посиланням нижче.

Час роботи та варіанти підключення

Bloody MR710 пропонує своєму користувачу три варіанти підключення до джерела звуку:

  • по Bluetooth напряму до джерела звуку;
  • за допомогою USB-ресивера по протоколу 2,4 ГГц;
  • за допомогою кабелю 3,5 мм до USB Type-C. Завдяки йому ви можете підключати гарнітуру до консолей, бо, наприклад, Xbox Series X так і не побачив USB-ресивер. Але це не дорікання, бо ніхто цього і не обіцяв.

З жодним з можливих варіантів підключення проблем не було, тут в мене немає нарікань.

Виробником заявлено час роботи до 45 годин без підсвітки та 22 годин з підсвіткою, що є дуже непоганим результатом, що приблизно відповідає дійсності. Повна зарядка гарнітури займає 2,5 години. А от заряджати гарнітуру та користуватися нею одночасно неможливо.