Вміст
Ми вже знайомі з деякими пропозиціями суббренду soundcore від Anker. Деякий час тому модель soundcore Space One змогла приємно здивувати. І ось нещодавно вона отримала своє продовження — soundcore Space One Pro. Новинка пропонує покращення корпусу, оновлені драйвери, поліпшення системи шумопоглинання та мікрофонів. А заразом, як буває з появою приставки Pro — суттєво збільшену вартість. В сьогоднішньому огляді ми детальніше розглянемо (та послухаємо), що саме отримала нова версія і без того хороших навушників.
Характеристики soundcore Space One Pro
Тип навушників | Over-Ear |
Тип підключення | Бездротове, дротове (3,5 мм Jack) |
Сумісність | Android, iOS, ПК |
Версія Bluetooth | 5.3 |
Радіус дії | 15 метрів |
Підтримка кодеків | SBC, AAC, LDAC |
Управління | Кнопки |
Регулятор гучності | Дві клавіші |
Мікрофони | 6 |
Вага навушників | 286 грамів |
Вага чохла | 40 грамів |
Захист від вологи | – |
Автономність | До 40 годин на одному заряді з шумозаглушенням |
Роз’єм для заряджання | USB Type-C |
Рекомендована ціна в Україні | 8 999 грн |
Комплектація
Постачання soundcore Space One Pro практично не відрізняється від дешевшої версії. Тут з навушниками також є кабель для заряджання (USB-A-to-USB-C), AUX та м’який чохол під колір обраної моделі.
Враховуючи вартість, було б приємніше побачити в коробці жорсткий кейс для транспортування. Однак тут виробник пішов іншим шляхом та пропонує такий аксесуар за додаткову плату. Не найзручніше рішення, але й Anker — компанія, яка звикла саме продавати аксесуари.
Дизайн та зручність використання
Цілком очікувано, soundcore Space One Pro пропонують вже схожий фірмовий дизайн. Тобто побачивши новинку, впізнати бренд буде не складно, якщо раніше ви бачили попередні навушники від Anker. Звісно ж, нова модель отримала певні покращення.
Для початку, soundcore Space One Pro мають вже металеві кріплення навушників, а не пластикові. Не те щоб це було принциповим моментом, але певної “преміальності” все ж додає. Такі кріплення дійсно міцніші та “впевненіші”, ще й мають довше прослужити (хоча від дрібних пошкоджень все одно ніхто не застрахований).
Чаші так само прикриває пластик з комбінацією пари основних кольорів. Амбушури зроблені із замінника шкіри та м’якого наповнювача. Обруч покривається схожим матеріалом та над головою також є м’яка підкладка. З комфортом використання особисто для мене все було чудово. З вагою у 286 грамів дискомфорту також не виникало, навіть за декілька годин використання поспіль.
До речі, про кольори, Space One Pro отримали два варіанти — Cream White та Jet Black. Останні здаються практичнішими за тестову “кремово-білу” версію, адже світлі елементи оздоблення так чи інакше з часом помітніше забрудняться. Хоча не буду сперечатися, колір спокійний та має дуже приємний вигляд.
Зображення: soundcore
Але повернімося до конструкції. Чаші Space One Pro викручуються значно ширше, ніж у звичайної моделі. Так їх зручніше скинути на шию чи скласти для транспортування, ховаючи в якусь специфічну кишеню рюкзака. Навушники в принципі можна мало не у “вузол” скрутити, щоб вони займали небагато місця. Компанія окреслила це назвою FlexiCurve. Тож різні сценарії доволі непогано продумані та реалізовані, хрустів чи інших звуків від конструкції також немає, навіть якщо вигинати обруч в якісь зовсім нестандартні положення.
Підлаштувати розмір під себе теж не стане проблемою. Чаші висуваються без фіксованих кроків, але це просто особливість, а не недолік. Єдине, що варто врахувати, це те, що для дітей вони можуть бути завеликі. Нехай я не є найліпшим прикладом, але висувати чаші мені не доводилося.
Доповнений дизайн soundcore Space One Pro сподобався. Навушники стали трошечки охайнішими, певні елементи оздоблення краще зроблені, ще й матеріали певних елементів мають забезпечити довший термін роботи. “Залік” за гнучкість та можливість охайно скласти корпус модель також отримала.
Керування
Керування soundcore Space One Pro доволі стандартне. Основні функції так само реалізовані клавішами на обох навушниках. Так, на лівій чаші є клавіші увімкнення та перемикання режимів системи шумопоглинання, а на правій — зміни гучності та Play/Pause (довгим натиском також можна перемикати треки та викликати голосового асистента). З розташуванням проблем немає, клавіші легко знайти та звикати до позицій практично не потрібно.
Також можна налаштовувати бажані режими NC, а подвійним натиском на клавішу додати басу. Цією ж клавішею можна відповісти на виклик чи відхилити його. Доволі зрозумілий та логічний принцип, однак не всі функції будуть часто потрібні.
В Space One Pro активація Easy Chat лише голосова. Коли функція увімкнена, варто користувачу з кимось заговорити, як музика стає значно тихішою та вмикається режим Transparency. На жаль, якось змінити чутливість не вийде, а функція активується за найменшого голосового тригера. Тому особисто я не впевнений, що вона підійде для більшості ситуацій. Але не виключаю, що вона може час від часу стати у пригоді.
Підключення та функціональність
Як має бути з сучасними універсальними навушниками, soundcore Space One Pro першочергово працюють через Bluetooth 5.3, але також можуть під’єднуватися через AUX. USB-порт використовується лише для заряджання. Без дротів же модель також запропонує Hi-Res Audio з підтримкою LDAC, але скористатися такою можливістю вдасться лише власникам Android-смартфонів.
Заразом тут є підтримка одночасного під’єднання до двох пристроїв. Наприклад, між лептопом та смартфоном навушники легко перемикаються зі зміною музики чи відео. Втім, коли, скажімо, джерелом звуку виступає ноутбук, а в смартфоні з’являється сповіщення, відтворення зупиняється на невеличку паузу й продовжується після сповіщення. Ці паузи цілком зрозумілі, але коли сповіщень (та пауз) багато, це може набридати “на новому рівні”.
Виробник також продовжує робити значний акцент на системі шумопоглинання. Саме ця функція зустрічає користувача на головному екрані фірмового застосунку. Режимів все ще три — Noise Cancellation, Normal та Transparency. Перший дозволить обрати з режимів автоматичного адаптивного шумопоглинання або ручного вибору інтенсивності з п’яти кроків. Останній залишився без автоматичного корегування, але ті самі п’ять кроків також має. І в обох випадках пропонується опція “боротьби” з вітром.
Наступним пунктом виступають налаштування звуку. Тут можна увімкнути Dolby Audio, є функція HearID (яка після невеликого тесту підлаштує звучання під особливості слуху власника), чимало пресетів звучання під різні жанри, або ж свій варіант еквалайзера з восьми смуг.
Наостанок застосунок має функцію Safe Volume, за допомогою якої надаються варіанти моніторингу та обмеження максимальної гучності, щоб не зашкодити слуху. Навушники доволі потужні, тому в цьому є сенс, особливо, якщо серед користувачів також є діти.
Серед іншого навушники також запропонують такі функції як Side Tone (можна чути власний голос під час дзвінків), сповістять про низький заряд батареї, мають опції автоматичного вимкнення, віджет з режимами ANC, є оновлення системи тощо.
На мій особистий подив, soundcore Space One Pro не отримали функцію детекції на голові. Тобто в нових навушниках немає датчика наближення й функції зупинки музики, щойно їх знімають. Не критично, але з датчиком було б трошки комфортніше.
Звук
Бренд soundcore все ще сильно акцентує на роботі системи шумопоглинання. І не дарма. Вона здатна впоратися з більшістю ситуацій оточення чи доволі гучними клавіатурами, залишивши власника “наодинці” з музикою. Режим “Прозорості” ж навпаки чудово захоплює звуки довкола та їх розташування. Покращені режими ANC дійсно здатні приємно здивувати. Від доволі молодого бренду очікування були значно нижчими, й наразі така система цілком здатна позмагатися зі значно досвідченішими представниками категорії.
Вбудовані мікрофони також дозволять взяти участь у нараді чи відповісти на телефонний дзвінок. Можливо, для шумної вулиці це не краще рішення, але для робочого місця — цілком непогане. Якість та гучність влаштують співрозмовників, над цим одночасно працюють чотири мікрофони (та штучний інтелект, звісно, куди ж без нього). Загалом мікрофонів шість. Тож розмовні можливості також можна віднести до доволі сильних сторін моделі.
В soundcore Space One Pro оновлень зазнали й динаміки. Трикомпонентні драйвери обіцяють покращення, а базові налаштування явно робилися під користувачів, які надають перевагу басу. Ніколи не думав, що таке скажу, але в цих навушниках басів буває забагато. Певно, це той самий нечастий випадок для мене особисто, коли з’явилося бажання їх трошки зменшити, а не навпаки. І не через те, що динаміки не можуть з ними впоратися і починають “задихатися”, а через те, що навушники занадто сильно вібрують на голові.
І бас забирає на себе чималу частину сцени. Щоправда, не сильно перекриваючи всі інші частоти. Але від тривалих вібрацій на вухах все ж можна втомитися. Але й тут є нюанс — подібне торкнеться лише тих користувачів, які схильні слухати музику на близькому до максимального рівня гучності. Варто його зменшити й навушники перестануть “стрибати” по вухах, але басу все одно залишиться чимало. Окремим жанрам, звісно, це додає об’єму та непогано пасує, але, наприклад, для інструментальних композицій вже зайве.
Велика кількість пресетів для різних жанрів не сильно допоможе. Не всі з них вдалі й добре відповідають потрібному характеру. Але охочим самостійно поекспериментувати все ж залишили еквалайзер з можливістю зберегти власні опції. Методом спроб та помилок все ж можна знайти більш-менш потрібний для себе баланс. І це гарна новина.
Насправді ж, фанам електронної музики, Hip-Hop, Trip-Hop та інших схожих жанрів, які роблять чималий акцент на низьких, такі навушники мають сподобатися. Особливо тим, хто непогано ставиться до надлишку басів. В інших випадках soundcore Space One Pro буде складно порекомендувати, це не та модель, яка влаштує прихильників ідеального балансу.
Інші буденні завдання Space One Pro все ж зможуть прикрасити. Власники таких навушників, які, скажімо, часто саме в них дивитимуться екшн-фільми чи відео про авто, не розчаруються звуковим супроводом. Цьому також допоможе непогане стерео. Якщо ж під’єднатися до джерела звуку за допомогою AUX, звучання дещо зміниться, але не дуже принципово. Режими шумопоглинання також працюватимуть.
Автономність
Нові soundcore Space One Pro мають забезпечити до 40 годин роботи з увімкненою системою ANC. Без неї загальний час прослуховування музики збільшиться до 60 годин. Точної індикації заряду так і не з’явилося (лише кроки по 10%), але з таким запасом автономності це не дуже принциповий момент. Ба більше, на приблизно заявлений час можна розраховувати.
Заряджання, звісно, здійснюється через порт USB-C, що спрощує задачу. Заразом Pro-версія пропонує швидке заряджання, тож такі навушники за 5 хвилин мають поповнити запас батареї на 8 годин роботи. Щоправда, під час заряджання музику не послухати.
Завантаження коментарів …