Український стартап Getmany, заснований розробником Кирилом Козаком разом з партнером Віталієм Дрождіним, допомагає агенціям автоматизувати лідогенерацію на платформі Upwork завдяки використанню штучного інтелекту. З чого починався стартап, як він працює та використовує ШІ, ми розпитали в Кирила Козака.
З чого починався Getmany, розкажіть трохи про створення стартапу? Скільки грошей інвестували у запуск?
Getmany починався з мого шляху на Upwork. Я працюю на платформі вже майже десять років, заснував 2 агенції, консультую. В якийсь момент запитів від засновників агенцій з приводу оптимізації їх профілів, роботи алгоритмів та супровідних листів стало дуже багато і це звісно що дало ідею для створення свого продукту, який міг би закрити ці потреби, та допомагати агенціям з автоматизацією на Upwork. Так і сталось.
Минулого року ми із партнером Віталієм Дрождіним відкрили доступ до бета-тестування нашого продукту та отримали близько 60 запитів від українських агенцій. Це класний показник довіри з боку Upwork спільноти для нас, за що я неймовірно вдячний.
З самого початку я будую стартап за свої гроші, які заробив за 10 років аутсорсингу та аутстафінгу на Upwork. На MVP ми витратили $60 000 і тестували його на кількох користувачах протягом 6 місяців. Бета-реліз фінальної версії стартапу обійшовся нам у понад $150 000.
Які саме завдання автоматизує Getmany? Чи це лише біддинг, чи є інші функції, такі як створення профілю, аналіз конкурентів тощо?
Отже, Getmany – це інструмент, який допомагає агенціям на Upwork залучати клієнтів цілодобово, значно ефективніше ніж команда, яка займається лідогенерацією вручну. Getmany позбавляє необхідності в щоденному ручному біддингу, який поступається автоматизованому у швидкості, персоналізації та охопленні. Він автоматизує генерацію супровідних листів та допомагає аналізувати та генерувати релевантні проєктні пропозиції для кожної агенції на платформі. Ми прагнемо допомогти власникам агенцій в Україні знизити витрати на лідогенерацію, витримувати конкуренцію та заробляти більше.
Як Getmany визначає ціноутворення для конкретного проєкту? Які фактори враховуються при цьому?
Вартість підписки для кожної агенції залежить від її розміру, від того як часто вона подається на вакансії і який бюджет вона готова на це витрачати. Адже для використання різних функцій на нашій платформі, таких як шаблони та ШI-пропозиції, необхідна певна кількість кредитів, тобто внутрішньої валюти за яку їх можна придбати.
Які типи проєктів найкраще підходять для використання Getmany? Чи є якісь обмеження за розміром проєкту або іншими параметрами?
Наш користувач — це будь-яка агенція, що пропонує свої сервіси на Upwork. Наразі серед них такі українські агенції як Applica, Brandon Archibald, Yasno Agency, OMG agency та ін. Це абсолютно різні агенції за напрямом діяльності, наприклад маркетинг, дизайн інтер’єрів, вебдизайн, SMM, та за розміром, тож жодних обмежень.
Як Getmany гарантує, що персоналізовані пропозиції будуть релевантними та цікавими для клієнтів?
Getmany забезпечує релевантність пропозицій завдяки гнучким налаштуванням пошуку, які дозволяють користувачам точно визначати критерії для пошуку вакансій. Користувачі можуть налаштовувати параметри, такі як бюджет, тип оплати, ключові слова у назві та описі, а також дані про клієнтів (країна, рейтинг, загальні витрати тощо). Завдяки цьому користувачі отримують найрелевантніші вакансії в режимі реального часу.
Крім того, під час налаштування пошуку, користувачам також доступна історична інформація про вакансії, які раніше публікувалися і відповідають встановленим критеріям. Це дає можливість користувачам бачити, які вакансії з’являються у результатах пошуку, і аналізувати тенденції для прийняття більш обґрунтованих рішень.
Які саме технології штучного інтелекту використовуються в Getmany? Маєте власні розробки чи використовуєте сторонні API?
В основі технології Getmany лежать мовні моделі OpenAI та Anthropic Claude, які здатні генерувати високоякісний текст. Деякі моделі були додатково навчені на основі відібраних супровідних листів, щоб покращити якість і релевантність результатів. Навчання відбувається регулярно на основі нових даних, які включають успішні приклади листів, що були схвалені клієнтами.
Як Getmany забезпечує безпеку даних та захист конфіденційної інформації?
Наша платформа використовує сучасні методи шифрування для зберігання та передачі даних (Encryption at Rest and Encryption in Transit), щоб забезпечити конфіденційність клієнтської інформації. Також ми впровадили процедури контролю доступу для запобігання несанкціонованого використання даних. Getmany відповідає міжнародним стандартам з безпеки даних, таким як GDPR.
Як Getmany монетизує свою платформу?
Ми працюємо за підпискою. У нас є різні плани, такі як Light, Pro, Pro Plus та Custom. Плани Light, Pro та Pro Plus мають схожі функції, такі як автоматизований біддер із трьома ШІ-моделями, аналітику вакансій, відстеження reply та view rate, статистику ефективності, а відрізняються вони кількістю доступних кредитів (внутрішня валюта, яка використовується для подачі на вакансії) і вартістю додаткових кредитів. Custom план включає розробку індивідуального плану розвитку, консультування зі стратегії та супровід персонального менеджера. Наразі серед наших клієнтів вже 60 українських агенцій.
Хто є основними конкурентами Getmany на ринку?
Це відносно нова ніша, яка ще не має великого обсягу конкурентних пропозицій в Україні. Коли ми запустились, на ринку був лише один продукт, що міг запропонувати автоматизований біддинг. Звичайно ми прагнули та прагнемо перевершити його і більшість мінусів ми вже виправили на своєму продукті. Наш сайт доступний українською мовою, а підтримка клієнтів працює 7 днів на тиждень. У нас простий інтерфейс та дешборд зі систематизованою інформацією щодо статусу біддингу та аналітикою продуктивності пропозицій.
Які плани у Getmany щодо розвитку та розширення функціональності?
Ми плануємо повністю автоматизувати лідогенерацію на Upwork. Звісно ми хочемо максимально швидко розширити набір інструментів для наших клієнтів. Саме на Upwork маємо дорожню карту на 2 роки, а також ми плануємо використати нашу експертизу для впровадження лідогенерації й на інших платформах.
Завантаження коментарів …