7 листопада у широкий прокат виходить український художній фільм “Буча”. Кіно має на меті розповісти всьому світу про трагедію, яка випала на долю українців під час російського вторгнення.

Головним героєм в історії буде громадянин Казахстану, що отримав притулок в Україні у 2019 році та врятував понад 200 українців з окупованих територій.

У фільмі знялись відомі українські актори, такі як В’ячеслав Довженко, Артемій Єгоров, Сергій Стрельніков, Катерина Олос, Анастасія Нестеренко, Даніель Салема та багато інших. Головну роль зіграв відомий польський актор Цезарій Лукашевич.

Режисером фільму “Буча” став Станіслав Тіунов, для якого це дебютний проєкт у кріслі режисера. Сценаристом та продюсером став Олександр Щур.

«Під час роботи над фільмом нам дуже допомагали представники Головного управління розвідки МОУ. Вони консультували нас, надавали фото та відеоматеріали, ознайомили з текстами перехоплень розмов російських військових, агентурними даними. Все це ми використовували у фільмі», — розповідає Олександр Щур.

Фільм “Буча” створено завдяки інвестиціям приватних осіб з України, Польщі, Канади та США.