ПриватБанк дав змогу українським розробникам, бізнесу та сервісним компаніям інтегрувати застосунок “Термінал” до інших додатків та програмних рішень. Про це йдеться в повідомленні банку.

В установі пояснюють, що такий спосіб приймати безготівкові платежі дозволить розширити можливості цифрових клієнтських сервісів та економити ресурси на розробці власних програмних рішень.

У ПриватБанку додають, що застосунок “Термінал”, який дає змогу приймати безготівкові платежі за допомогою звичайного смартфона, на сьогодні є єдиним рішенням, яке працює з обома операційними системами Android та iOS. Відтепер найкращі цифрові сервіси будуть ще доступнішими будь-якому бізнесу в Україні.

У банку також акцентують, що інтеграція застосунку буде корисною бізнесу, який використовує власну програму для продажу товарів або послуг і якому потрібна функціональність безготівкового приймання платежів з картки або електронного гаманця.

Про те, як інтегрувати термінал у застосунок чи програмний комплекс, – тут.

Нагадаємо, що восени минулого року Приватбанк запустив застосунок “Термінал” для iPhone. Україна стала третьою країною Європи та сьомою у світі, де можна використовувати iPhone у якості POS-терміналу.