Чули про HWA? Це компанія, що займається тюнінгом автомобілів Mercedes-Benz та їх технічною підтримкою в автоперегонах. Й ось нещодавно стало відомо про наміри HWA створити власний автомобіль, який отримав просту назву – EVO.

Хоча він сам дуже непростий! Адже йдеться про рестомод Mercedes-Benz W201 190E 2.5-16 Evolution II – справжню «грозу» світу перегонів початку 1990-х років. Про тотальне наслідування не йдеться, проте загальні риси кузова HWA EVO пізнаються безпомилково: класичний седан, прямі лінії, розвинені колісні арки, велике антикрило. Проте одразу помітно, як мінімум, нові фари та ліхтарі.

Наразі відомий лише дизайн автомобіля HWA EVO, проте нічого не відомо про його салон або конструкцію. На сайті HWA можна помітити позначення М276, М139, М159 – це коди двигунів Mercedes-Benz, але вони геть різні: відрізняються за кількістю циліндрів та робочим об’ємом. Також можна помітити схематичний малюнок з силовою «кліткою» в салоні.

А ще можна помітити напис «2025»: це вказівка на рік, коли має бути повністю готовий автомобіль HWA EVO, що загалом буде випущений у кількості 100 екземплярів. Ось що-що, а ціна HWA EVO відома вже зараз – від 714 тис. євро.