Нове дослідження від SuperScale показало, що мобільні ігри живуть лише протягом трьох років. Лише 17% нових проєктів продовжують розвиватися після цієї відмітки. Ще 43% скасовують на стадії розробки. Про це розповіли GamesIndustry.

76% нових ігор досягають максимального прибутку протягом першого року після релізу, 4% — на другий рік. Певною мірою це пов’язано з тим, що 38% ігор не отримують регулярні оновлення, а довгострокова підтримка є лише в 5%.

Попри той факт, що 83% ігор не живуть довше 3 років, 78% розробників все ж надають перевагу працювати над новими проєктами. При цьому, ринок мобільних ігор здається їм доволі нестабільним та мінливим, в тому числі й через постійні скорочення штату та бюджетів.

«Це нестабільні часи для ігрової індустрії. Багатьом розробникам мобільних ігор важко залишатися прибутковими перед обличчям таких викликів, як ATT, гостра конкуренція на розвиненому мобільному ринку та макроекономічні умови, такі як висока інфляція», — сказав генеральний директор і засновник SuperScale Іван Транчик.

Звіт SuperScale, проведений компанією Atomik Research, взяв за основу інтерв’ю з 500 розробниками ігор у Великобританії та США.