Прем’єра шпигунського серіалу «Містер і місіс Сміт» / Mr. & Mrs. Smith запланована на 2 лютого 2024 року. Він складатиметься з 8 епізодів та вийде на стримінговому сервісі Amazon Prime Video. Про це пише EW.

Це – адаптація культового бойовика 2005 року про одружених шпигунів. Про роботу на серіалом розповів Дональд Гловер. Він не лише зіграв головну чоловічу роль в серіалі, а й виступив одним із його виконавчих продюсерів.

За його словами, цей серіал має на меті дослідити питання людських стосунків. І це те, що відрізняє його від оригінальної стрічки.

«Давайте зробимо шоу про стосунки, але з цієї точки зору, зосередившись більше на тому, що таке шлюб, довіра, робота в команді, самотність і все таке інше. Я просто хотів, щоб це було щось, що промовляє до людей прямо зараз, тому що в час достатку, чому ми відчуваємо себе самотніми? Фільм був не про це», – пояснив він.

Ще одним виконавчим продюсером серіалу стала Франческа Слоун. За її словами, проєкт показує не лише шпигунські операції, а й життя людей поза небезпечною роботою.

«Хоча у нас є культові подорожі та справді гламурні перестрілки і таке інше, суть шоу полягає в тому, що в один момент герой прибігає додому після цілоденної гонитви за поганими хлопцями, знімає черевик і бачить мозоль, бо взутий не в те взуття, – сказала вона. – Ми олюднюємо їх. Ми хочемо точно знати, що робить шпигун, коли йому потрібно в туалет. Це теза шоу».

Нагадаємо, що серіал «Містер і місіс Сміт» планували представити в 2023 році. Однак на тлі цьогорічних страйків у Голлівуді прем’єру проєкту відклали на початок майбутнього року.