Netflix випустив трейлер майбутнього реаліті-шоу «Гра в кальмара: Виклик» / Squid Game: The Challenge. Про це повідомляє Engadget.

Шоу створили за мотивами культового серіалу. Воно збере 456 учасників, які змагатимуться за приз у розмірі $4,56 млн. Для цього їм доведеться брати участь у серії ігор, які проходили учасники оригінального серіалу.

Наприклад, це випробування «Зелене світло, червоне світло». Принцип гри в тому, що на зелене світло треба бігти до фінішу, а на червоне – завмерти. Якщо людина поворухнеться, то вона вибуває.

Однак в реаліті-шоу жорстокого насильства, звісно, не буде. Під час змагань на одязі гравців, що програли, «вибухатиме» штучна кров.

Судячи з трейлеру, творці доволі старанно відтворили атмосферу серіалу «Гра в кальмара». Однак остаточно переконатися в цьому можна буде 22 листопада. Саме тоді очікується прем’єра шоу на Netflix.

Нагадаємо, що південнокорейський серіал «Гра в кальмара» був знятий, зокрема в жанрі виживання. Його прем’єра на Netflix відбулася восени 2021 року. Серіал швидко набув світової популярності та посилив попит аудиторії на стримінг азійських серіалів.