Amazon анонсувала прем’єру серіалу за мотивами популярної серії рольових ігор Fallout на 12 квітня 2024 року. Про це повідомляє Ars Technica.

Очікуваний телесеріал показуватимуть на Amazon Prime Video. Про сюжет та персонажів Fallout поки відомо небагато. Події відбуватимуться в Південній Каліфорнії та розпочнуться у Сховищі 33. Головну роль в серіалі виконає Волтон Гоггінс («Виправданий», «Джанґо вільний», «Хижаки»). Також у Fallout з’являться Кайл Маклаклен («Твін Пікс») та Елла Пернелл («Шершні»).

Про прем’єру Fallout у 2024 році Amazon заявляла ще влітку 2023-го. Але тоді компанія не називала точної дати виходу серіалу. Минулої осені Amazon опублікували на акаунті Prime Video X на фото персонажів у костюмах Сховища 33, а до цього в мережу просочилося кілька зображень Сховища 32.

Коли серіал було вперше анонсовано, компанія Bethesda заявила, що шукала способи адаптувати ігри серії Fallout в кіно або телешоу протягом останнього десятиліття. Екранізація матиме серйозний і суворий тон, а ще – іронічний гумор і ядерні фантазії в стилі малобюджетних фільмів.