Вебсервіс GitHub, який належить компанії Microsoft, розширив доступ до свого інструмента на основі штучного інтелекту Copilot Chat. Він став доступний у публічній бета-версії для індивідуальних користувачів в інтегрованих середовищах розробки (IDE) Visual Studio та Visual Studio Code. Про це повідомляє The Verge.

«Тепер команди розробників та окремі користувачі можуть використовувати GitHub Copilot Chat для вивчення нових мов або фреймворків, усунення помилок або отримання відповідей на питання програмування в простих, природних поясненнях – і все це, не виходячи з IDE», – йдеться в блозі GitHub.

Для індивідуальних користувачів підписка, яка надасть змогу скористатися інструментом, коштуватиме $10 на місяць або $100 на рік.

Нагадаємо, що GitHub випустив публічну бета-версію Copilot Chat для бізнес-користувачів у липні. За допомогою інструмента програмісти можуть отримати допомогу в написанні коду.

До слова, навесні Google оголосила про запуск низки інструментів для кодування зі штучним інтелектом, зокрема конкурента GitHub Copilot – чат-інструменту для запитань про кодування та хмарні сервіси Google, а також про створення коду за допомогою ШІ в безкодовому продукті AppSheet.