Керівник Xbox Філ Спенсер надіслав співробітникам Microsoft електронного листа про масштабний витік даних про Xbox. У ньому він стверджує, що плани компанії були «ненавмисно розкриті», однак насправді могли вже змінитися. Про це пише The Verge.

За словами Філа Спенсера, наміри щодо Xbox стали відомі в межах справи Федеральної торгової комісії (FTC) США проти Microsoft. Документи засвідчили наміри корпорації про редизайн консолі Xbox Series X, розробку нового контролера під кодовою назвою Sebille, неанонсовані ігри Bethesda і навіть дискусії про придбання Nintendo.

Однак керівник Xbox акцентує, що деякі документи датовані минулим роком, а інші – ранішими роками. Тож наміри Microsoft могли змінитися.

«Я знаю, що це розчаровує, навіть якщо багатьом документам вже більше року, і наші плани змінилися», – йдеться в його листі до співробітників про витік даних.

Водночас Філ Спенсер обіцяє, що попереду слід очікувати на багато цікавого. Щойно компанія буде готова, вона анонсує свої плани.

«Ми всі вкладаємо неймовірну кількість пристрасті та енергії в нашу роботу… і коли ми будемо готові, ми поділимося справжніми планами з нашими гравцями», – написав він у листі.

Реакція Філа Спенсера на витік даних з’явилася й на платформі X. У своєму дописі він також зауважив, що оприлюднені дані могли застаріти, а наміри компанії змінитися.

За інформацією NBC News, файли, які розкривають плани Microsoft щодо Xbox були завантажені на сайт Окружного суду Північного округу Каліфорнії та включають понад 100 документів. У FTC заявили, що відповідальність за помилку під час завантаження файлів лежить на Microsoft.