Apple готує оновлення програмного забезпечення, щоб вирішити питання надмірних показників випромінювання iPhone 12, про які заявили у Франції. Про це повідомляє Engadget із посиланням на Reuters.

Йдеться про нещодавню заяву французького національного частотного агентства ANFR. Воно повідомило Apple про рішення заборонити продажі смартфона після того, як проведені тести виявили понадпорогові рівні випромінювання iPhone 12. Водночас міністр цифрових технологій Франції Жан-Ноель Барро заявив, що оновлення ПЗ може бути достатнім, щоб розв’язувати проблему.

В Apple зауважили, що телефон був сертифікований багатьма міжнародними організаціями як такий, що відповідає світовим стандартам щодо рівня випромінювання. Однак компанія випустить оновлення програмного забезпечення, щоб відповідати протоколу, який використовують французькі регулятори.

Американський технологічний гігант також очікує, «щоб iPhone 12 продовжував бути доступним у Франції».

Як відомо, у 2020 році Франція розширила правила, які вимагають від роздрібних торговців вказувати значення електромагнітного випромінювання продуктів на упаковках. Це стосується мобільних телефонів, планшетів та інших електронних пристроїв.