YouTube оновлює політику своєї спільноти, щоб дати авторам каналів, які порушують правила, шанс почати все з чистого аркуша. Про це повідомляє Engadget.

Тепер ті, хто отримав попередження за порушення правил, зможуть пройти спеціальний навчальний курс. Він покликаний допомогти таким користувачам краще зрозуміти, як уникнути завантаження відео, що суперечить правилам YouTube.

Якщо вони пройдуть курс і не порушуватимуть правила протягом 90 днів, YouTube видалить попередження з їхнього акаунта. Але якщо за цей час вони вдруге порушать правила, за які отримали попередження, YouTube видалить відповідне відео. Користувачі в цьому разі муситимуть пройти ще одну навчальну програму.

Крім цього, тепер попередження застосовуватимуться до акаунтів авторів на основі конкретної політики, яку вони порушили. Тож вони можуть мати кілька попереджень на своєму акаунті та можливість пройти навчальний курс для кожного з них.

«Забігаючи наперед, ми продовжимо працювати над тим, щоб зробити нашу політику більш зрозумілою для авторів», – зазначили в компанії.

Як відомо, YouTube раніше запровадив попередження, щоб автори відео зрозуміли, що пішло не так, і змогли уникнути серйозніших санкцій. За оцінками сервісу, понад 80% авторів, які відтоді отримували попередження, більше не порушували правила.