Компанія Garmin випустила нові смартгодинники Venu 3 та Venu 3S, зосередившись на розширених функціях відстеження сну та персоналізації. Особливістю моделей є проактивне тренування сну та виявлення дрімоти, що є унікальною функцією, оскільки більшість смартгодинників від конкурентів, таких як Apple, Samsung та Google, відстежують сон лише вночі. Серія Venu 3 дозволяє користувачам також стежити за денним сном.

Смартгодинник Garmin Venu 3 вміє визначати, коли користувач дрімає

Тренер сну в серії Venu 3 враховує різні фактори, такі як щоденний рівень активності, історія сну та варіабельність серцевого ритму (HRV), новий показник для серії Venu. На основі цих факторів тренер сну пропонує рекомендації щодо кількості сну, необхідної для оптимальної працездатності наступного дня. Годинник також оснащений інструментом «Батарея тіла», який кількісно оцінює рівень енергії за шкалою від 1 до 100, враховуючи виявлені пристроєм періоди сну.

Смартгодинник Garmin Venu 3 вміє визначати, коли користувач дрімає

Venu 3 також має режим для людей в колісному візку, який відстежує поштовхи замість кроків і пропонує попередньо завантажені тренування спеціально для людей в колісному візку. Він також надає інформацію про вплив тренування та необхідний час для відновлення. Нова функція «рівень сприйнятого навантаження» дозволяє користувачам повідомляти, наскільки складним було тренування, додаючи суб’єктивний вимір до фітнес-трекінгу. Годинник також має функцію «створення інтервалів» для бігунів та велосипедистів, які можуть створювати інтервальні тренування безпосередньо на циферблаті.

Смартгодинник Garmin Venu 3 вміє визначати, коли користувач дрімає

Venu 3 та 3S відрізняються розміром корпусу та діагоналлю сенсорного AMOLED екрана. Venu 3 має розмір 45 мм та 1,4-дюймовий дисплей з роздільністю 454×454 точок. У Venu 3S використовується компактніший 41 мм корпус та менший 1,2-дюймовий екран з роздільною здатністю 390×390 точок.

Обидві моделі мають 8 ГБ вбудованої пам’яті, підтримують встановлення сторонніх додатків та циферблатів з магазину Garmin Connect IQ, відтворення музики з власного сховища, або зі Spotify, а також безконтактні платежі Garmin Pay.

Ціна Venu 3 починається від $449,99 і може похвалитися до 14 днів автономної роботи (5 днів із завжди увімкненим екраном). Він має легкий безель з нержавіючої сталі та пропонує силіконові ремінці білого або чорного кольору розміром 22 мм. Venu 3S попри менші розміри стартує з тієї самої ціни, годинник обіцяє автономність до 10 днів (5 днів із завжди увімкненим екраном), він такий самий дизайн в більшій кількості кольорів із силіконовими ремінцями розміром 18 мм.