Youtube-канал IGN виклав офіційний тизер-анонс нового шутера з легендарної серії Delta Force. Але до відео та компаній, які його розробляють, є декілька питань.

Серія тактичних військових шутерів Delta Force від студії NovaLogic складається з дев’яти ігор та окремих розширень, які виходили у 1998-2009 рр. Перші частини мали непогані відгуки преси та гравців, але потім серія трохи скотилася у категорію «таке собі, грати можна». Delta Force: Xtreme 2 (2009) стала останньою грою NovaLogic. Компанія збанкрутувала, а усі її ігри та бренди купила відома усім THQ Nordic, яка є зараз частиною Embracer Group.

Нова гра наче виглядає як справжній нащадок Delta Force, там навіть є падіння «Чорного яструба», але… серед платформ, на яких вийде гра, що можна побачити наприкінці ролику, крім PlayStation, Xbox, Steam та EGS легко помітити Apple App Store та Google Play. Тобто це у тому числі й мобільна, а враховуючи, що платформи вказані поруч, це, скоріш за все, мобільна гра, адаптована під великі екрани.

До того ж видавцем нової Delta Force виступає китайська Tencent, а розробником – їх внутрішня студія Timi Studio Group, яка спеціалізується саме на мобільних іграх. Крім того, Tencent – це з великою ймовірністю Free-to-Play гра з гріндом, лутбоксами та усім іншим, що ми так любимо.

Все це засмучує. Але почекаємо справжнього анонсу. Більше про нову Delta Force мають розповісти вже 22 серпня 2023 р. під час Gamescom Opening Night Live.