Найбільший інтернет-маркетплейс України Rozetka відкрив магазини в Краматорську та Костянтинівці Донецької області. Про це повідомив співвласник компанії Владислав Чечоткін у Facebook.

«В двох прифронтових містах, звідки давно пішов весь великий рітейл, але залишилися люди. Незважаючи на постійну небезпеку, обстріли, страх, вони продовжують жити, любити і, судячи зі звітів по продажам – навіть робити консервацію», – написав він.

За його словами, топ-3 товарами за продажами в цих містах є корм для кішок, кава та чай. А якщо в грошовому еквіваленті – мобільні телефони. Крім цього, серед замовлень багато засобів для догляду за тілом, дитячі пюре та котячі іграшки.

«Ми хотіли їх підтримати. Ми хотіли бути там. Тож 2 магазини працюють. У них 6 співробітників. 2 дівчини і 4 хлопця. Микита, Валерія, Вадим, Дмитро, Ксенія, Руслан. Щодня продають, пакують, рекомендують, звітують, а головне – запевняють, підбадьорюють, усміхаються. Дають надію. Дякую кожному із вас», – додав Владислав Чечоткін.

Він також повідомив, що компанія відкриватиметься усюди, де буде така можливість та потреба.

Нагадаємо, що цієї весни Rozetka приєдналася до інших вітчизняних компаній в їхній експансії на ринок Польщі. Тоді компанія запустила польський сайт із доменом верхнього рівня, який повністю повторює дизайн української версії та почала набирали співробітників для свого маркетплейса в Польщі.