Відтепер eSIM від Vodafone можна придбати у застосунку Monobank. Про це повідомляє пресслужба мобільного оператора.

Користувачам застосунку Monobank доступні до замовлення eSIM від Vodafone з тарифом Joice Pro за 200 грн. Тариф включає 25 ГБ та 1200 хвилин для дзвінків на всі мережі в Україні.

Нові клієнти можуть обрати номер на свій смак із п’яти запропонованих. Після покупки власники пристроїв з операційною системою IOS можуть напряму завантажити eSIM на свій пристрій в застосунку, без сканування QR-code. Незабаром пряме завантаження буде доступне й користувачам гаджетів на ОС Android.

eSIM дозволяє відмовитися від застосування фізичної SIM-карти, замінивши її віртуальною. Для цього в сучасних гаджетах виробники встановлюють мікрочип, який дозволяє завантажувати цифрову SIM-карту шляхом сканування QR-коду. Таким чином, користувачі отримують можливість купувати або міняти SIM- карту віддалено, не витрачаючи час на похід до магазину для отримання фізичної карти.

Віртуальна SIM-карта має ще низку переваг:

  • eSIM дозволяє власникам mono-SIM пристроїв значно розширити можливості своїх гаджетів і використовувати в одному смартфоні кілька профілів – до 10 номерів (залежить від установок виробника);
  • eSIM може використовуватися в пристроях без слотів для SIM-карт, наприклад, в планшетах;
  • eSIM забезпечує додатковий рівень безпеки. Її не можна пошкодити, втратити або витягнути зі смартфона, а це ще один бар’єр для шахраїв і можливість знайти зниклий смартфон або планшет.

До слова, раніше повідомлялося, що у Vodafone вирішили резервувати номери всіх абонентів протягом двох років. На цей крок компанія йде, щоб у такий спосіб підтримати всіх своїх клієнтів та максимально спростити користування послугами під час війни.