Популярний редактор зображень Picsart запустив генератор анімованих GIF-файлів на основі штучного інтелекту. Про це повідомляє Engadget.

Основна відмінність між попередніми платформами для перетворення тексту в зображення, такими як DALL-E, і новим інструментом Picsart – це анімація. DALL-E відомий тим, що створює статичні зображення, тоді як програмне забезпечення Picsart створює анімовані GIF-файли, подібні до тих, які користувачі надсилають в групових чатах і соціальних мережах.

Dancing Terminator

Picsart називає цей інструмент своєю «найбожевільнішою» платформою. Вона інтегрована у звичайний додаток Picsart і доступна для пристроїв iOS, Android та в інтернеті.

Готове GIF можна завантажити на свій пристрій, щоб поділитися ним у груповому чаті або відправити куди завгодно. Зображення, створені на платформі, мають мультяшний вигляд, тому не варто очікувати фотореалізму. Втім, це тільки додає веселощів.

Dancing cat

Як відомо, останнім часом у світі дедалі більше уваги приділяють розвитку інструментів на основі штучного інтелекту. Подекуди це спрощує робочі процеси, але й хвилює чималу кількість людей через потенційне безробіття.

Тим не менш, ШІ стає чималою частиною життя користувачів. Приміром, знаменитості все частіше звертаються до штучного інтелекту, щоб створювати свої цифрові копії для використання в маркетингових кампаніях. Такий підхід дає їм більше контролю над своєю зовнішністю та більшу гнучкість в угодах, які вони можуть укладати.