Міністерство оборони України для цифрового розвитку армії шукає в команду IT-спеціалістів. Про це заявив засновник фонду «Повернись живим», заступник міністра оборони Віталій Дейнега в інтерв’ю «Лівому берегу», пише AIN.UA.

Серед його наступних цілей після допомоги в контрнаступі – IT-коаліція та отримання обладнання з різних країн з метою цифровізації армії.

«У нас в армії зараз люди працюють на своїх ноутбуках, як ми можемо проводити політику безпеки? – акцентував Віталій Дейнега. – Нам треба центри обробки даних, нам треба хмари, нам треба цифрові інструменти».

За його словами, для цифровізації армії Міноборони необхідні IT-спеціалісти, програмісти, юристи, бізнес-аналітики. Усім охочим долучитися до такої співпраці, слід писати за адресою: [email protected].

«Місце, де ми знаходимось, – це місце, де айтішник, що хоче долучитися до перемоги через клавіатуру, може це зробити. Навіть, якщо він служить в Збройних силах. Ми – один із небагатьох підрозділів, який може переводити до себе людей з військ. Я навіть більше ціную айтішників, які повоювали, бо вони самі оцінили глибину нецифровізованості нашої армії», – додав Віталій Дейнега.

Раніше повідомлялося, що Пентагон купить у компанії SpaceX Ілона Маска термінали та послуги супутникового зв’язку Starlink для використання українськими військовими. Термінали, ймовірно, будуть придбані в рамках Ініціативи сприяння безпеці України.