Microsoft поступово переводить Windows у хмару для комерційного використання через Windows 365, і тепер технологічний гігант планує поширити цю стратегію на споживачів. Внутрішня презентація Microsoft від червня 2022 року розкриває наміри компанії використовувати Windows 365, «щоб реалізувати повноцінну операційну систему Windows, що транслюється з хмари на будь-який пристрій», повідомляє The Verge.

Презентація, оприлюднена під час слухань у справі FTC проти Microsoft, окреслює комплексну ігрову стратегію Microsoft та її взаємозв’язок з іншими сегментами бізнесу корпорації. Перспектива перенесення «Windows 11 все більше в хмару» підкреслюється як важливий елемент створення споживчого простору Microsoft під назвою «Сучасне життя». Компанія прагне використати «силу хмари та клієнта, щоб уможливити покращення послуг на основі штучного інтелекту і реалізувати повне занурення людей у цифровий досвід».

Windows 365 – це сервіс, який транслює повну версію Windows на пристрої. Зараз він доступний лише для бізнес-клієнтів, але корпорація Microsoft глибоко інтегрує його в Windows 11. У майбутньому оновленні буде представлено Windows 365 Boot, що дозволить пристроям з Windows 11 під час завантаження входити безпосередньо в хмарний ПК, а не в локальну версію Windows.